DDM hl. m. Prahy
PaVěda
PaVěda

O PaVědě

Máte zvídavé dítě? Pomůžeme vám odpovídat na množství otázek typu: Proč kytky kvetou? Jak vznikají bubliny? Jak je možné, že se letadlo udrží ve vzduchu? Baví vaše dítě zkoušet experimentovat nebo sestavovat roboty z čehokoli, co najde doma? Právě pro vás otevíráme nové badatelské kroužky PaVěda – Parádní Věda, které startují od září v DDM hl. m. Prahy a jsou určeny dětem již od pěti let.

Parádní věda bude probíhat ve Stanici techniků, Stanici přírodovědců a v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy, a to ve dvou úrovních – PaVěda 1 (předškoláci a první třída) a PaVěda 2 (2.–3. třída ZŠ). V jednom kurzu může být maximálně 10 dětí. PaVědu 1 učí vždy 2 lektoři současně.

Malí badatelé se hravým způsobem seznámí s biologií, chemií, fyzikou a základy technických oborů. Po dobu jednoho školního roku budou vedeni odbornými lektory a po absolvování základních kurzů budou mít možnost rozvíjet dále své dovednosti na specializovaných pracovištích Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy. Naše střediska spolupracují s odborníky z praxe a jsou provázána s vysokými školami.

 

Kontakt: Zuzana Chabová, chabova@ddmpraha.cz

Také by vás mohlo zajímat:

 • Soustředění s minihorse

  VÍCE INFORMACÍ
 • Spektrum hlásí několik volných míst na táborech

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hledáme členy do pěveckého sboru

  VÍCE INFORMACÍ
 • Drezurní a skokové závody – Kováry 13. 4. 2019

  VÍCE INFORMACÍ
 • Voná místa – lektoři hudebních kroužků Klubu Klamovka

  VÍCE INFORMACÍ