Karlínské Spektrum

Dobrodružná hra Prahou křížem krážem 2017 měla velký úspěch

stanoviste alteernativni energieLetošní ročník Prahou křížem krážem přenesli pedagogové Karlínského Spektra do Stromovky.

V dopolední části pro předškoláky i v odpolední části pro zkušenější se jednotlivé týmy snažily v areálu Stromovky najít vědce, u nich prokázat své znalosti a postupně získávat plánek stroje času. Všichni se také museli poprat s luštěním šifry, která odkazovala na místo cíle. To se většině týmů podařilo a tak mladší účastníci stanuli alespoň na okamžik před samotným Albertem Einsteinem, kterému mohli položit jednu otázku.

Všichni se v cíli ohřáli teplým čajem a ti zvídavější si mohli vyzkoušet si své znalosti u doplňkové soutěže poznávání vynálezů a vynálezců.

Zajímá vás celkové pořadí? Tak na tom pracují tisíce lidí v našem výpočetním středisku. Fotky si ale můžete prohlédnout hned.