Klub Klamovka

Jednodenní výlet Za poznáním – Příběh vlny

Další jednodenní výlet z cyklu Za poznáním se koná v sobotu 21. 4. 2018 – tentokrát s tématem Příběh vlny.

Pro děti je opět připraven pestrý interaktivní program, při kterém si prohlédnou ovčí farmu a seznámí se s jejím provozem a také s různými postupy zpracování vlny. Některé z prací si děti samy vyzkoušejí – práci na kolovratu a stavu, plstění. Vlastní výrobek si odvezou domů.

Doprava je zajištěna objednaným autobusem přímo od Klubu Klamovka – sraz 8.30, návrat 17.00

Cena 400 Kč zahrnuje dopravu, kompletní program a pojištění, drobný dárek pro účastníky.

Informace a přihlášky: Radka Novotná, 222 333 804, 777 751 706, novotnar@ddmpraha.cz

Možnost elektronického přihlášení.

Klub Pohoda
Představujeme vám náš volnočasový klub Pohoda, jenž má funkci záchytného bodu mezi organizovaným odpoledním časem vašich dětí.
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.
Divadelní – hudební sál
Kinosál – víceúčelový sál s pódiem a projektorem
rozměry:
sálu: 4,8x12m, pódia: 4x4,8m, (50 míst k sezení)
cena:
200 Kč/h místnost, 50 Kč/h projektor, 100 Kč blok flipchartových papírů (25 ks)