Klub Klamovka

Masopustní karneval

Vstup pro děti i dospělé v maskách je zdarma. Doprovod bez masky (kostýmu) zaplatí symbolické vstupné 40 Kč. Vzhledem k velkému zájmu je nutná rezervace míst na mailu novotnar@ddmpraha.cz (rezervaci považujte za potvrzenou až ve chvíli, kdy se vám Radka Novotná ozve mailem zpět)

Na uvedeném mailu si můžete vyžádat i bližší informace o programu akce.

Halloween 2015
Halloween v Karlínském Spektru v roce 2015 se vydařil.
V Karlínském Spektru se usídlil dole v podzemí zlý duch. Podařilo se ho dětem vyhnat?
Den dětí 2016
Za devatero horami a devatero řekami bylo jedno malé, ale kouzelné náměstí. Na tom náměstí se vždy jednou za rok velice rády scházely kouzelné a pohádkové bytosti, aby tu spolu s dětmi oslavily jejich den.
Den dětí
Rok co rok se sejdeme, abychom společně s celým světem oslavili Den dětí a užili si přitom spoustu legrace.
Každý rok přinášíme tematická stanoviště, hudební vystoupení a divadelní pohádku pro nejmenší.
Čarodějnice
V sobotu 28. 4. slavíme na Stanici přírodovědců "Čarodějnice"! Těšit se můžete na spoustu zábavných stanovišť pro vaše děti na téma: Za čarodějnicemi kolem světa a napříč časem.
Mikuláš 2013
Mikulášská nadílka v Karlínském Spektru v roce 2013 se neobešla beze strachu: Byl jsem dostatečně hodný, aby mě Mikuláš nepokáral? Nezlobila jsem maminku moc?
Kniha hříchů ví vše a nikdo se před ní neschoval.
Mikuláš
Každý rok se do Karlínského Spektra vrací Mikuláš, aby posoudil vážnost hříchů všech dětí. Je to Mikuláš hodný, ale spravedlivý. Jeho kniha hříchů je neomylná.
Parním vlakem na Lhotku
Velkolepý den na táborové základně Lhotka u Mělníka.
Každý rok vypravujeme historická vozidla, která dovezou rodiny přímo na místo konání.
Čarodějnice
Každý rok se čarodějky a čarodějové slétají kolem 30. dubna v Loděnici Vltava, aby vylepšili svoje schopnosti v kouzlení, čárách a dovednostech, které každý čaroděj či čarodějka potřebuje umět.