DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Klub Klamovka

Volná místa na pobytových táborech Klubu KlamovkaBěhem května se uvolnilo několik míst na dříve obsazených táborech. Na Minitábor můžeme vzít ještě 3 děti ve věku 5–7 let, pro malé školáky máme jedno volné místo na srpnovém týdenním táboře Indiáni v Podhradí. A pokud hledáte delší tábor pro starší děti, pak je zážitkový dvoutýdenní tábor pro děti od 10 let to pravé! Máme tu jedno místo pro chlapce a jedno pro děvče.

Všechny informace k jednotlivým táborům a také tlačítko pro elektronické přihlášení najdete pod záložkou "Tábory".                      

Podobné články

Pět stovek závodníků v pražské Stromovce
Téměř pět stovek hřáčů, kteří přišli poměřit své síly mezi sebou ve stopovací hře Prahou křížem krážem, se sešlo v neděli 5. 11. 2017 ráno nebo po obědě před Planetáriem na pražském Výstavišti. Co celé hře předcházelo a jak si účastníci vedli?
Ledová plocha zase až příští zimu!
Počasí už zimním sportům nepřeje. Ledová plocha v Karlínském Spektru právě zakončila letošní sezónu. Využijte jarního počasí na koloběžky, kola, in-line brusle nebo k procházce.
Hudba
Tvůrčí potřeby každého dítěte umíme rozvíjet nenásilným a ohleduplným způsobem.
Velikonoční dílny
Příprava na Velikonoce začíná ve Spektru. Děti i rodiče mají možnost absolvovat několik dílen s motivem Velikonoc. Nedílnou součástí je pletení pomlázek i zdobení kraslic. Každý rok přichází pedagogové Karlínského Spektra s novou technikou, kterou rádi návštěvníky naučí.
Karlínský masopust 2015
Masopustní veselí ovládlo v roce 2015 Karlínské náměstí. Kromě průvodu ulicemi Karlína na návštěvníky čekal bohatý pódiový program, staročeské stánky i projížďky na koňském povoze.
Den dětí 2015
S podznázvem letem světem jsme díky Karlínskému Spektru zavítali do několika zemích po celém světě, abychom ochutnali místní speciality.
Komentovaná prohlídka Stanice přírodovědců
Exkurze v areálu s odborným výkladem přizpůsobeným věku a zájmu skupiny. K vidění jsou expozice ve skleníku, tropickém teráriu, venkovní výběhy a klubovny s drobnými savci, ptáky a klubovna teraristiky.
Věda a technika
Oddělení vědy a techniky na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy zajišťuje realizaci kurzů pro zájemce o technické obory.