DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Klub Klamovka

Volná místa na pobytových táborech Klubu KlamovkaBěhem května se uvolnilo několik míst na dříve obsazených táborech. Na Minitábor můžeme vzít ještě 3 děti ve věku 5–7 let, pro malé školáky máme jedno volné místo na srpnovém týdenním táboře Indiáni v Podhradí. A pokud hledáte delší tábor pro starší děti, pak je zážitkový dvoutýdenní tábor pro děti od 10 let to pravé! Máme tu jedno místo pro chlapce a jedno pro děvče.

Všechny informace k jednotlivým táborům a také tlačítko pro elektronické přihlášení najdete pod záložkou "Tábory".                      

Podobné články

Hudba
Tvůrčí potřeby každého dítěte umíme rozvíjet nenásilným a ohleduplným způsobem.
Ledová plocha zase až příští zimu!
Počasí už zimním sportům nepřeje. Ledová plocha v Karlínském Spektru právě zakončila letošní sezónu. Využijte jarního počasí na koloběžky, kola, in-line brusle nebo k procházce.
Den dětí
Rok co rok se sejdeme, abychom společně s celým světem oslavili Den dětí a užili si přitom spoustu legrace.
Každý rok přinášíme tematická stanoviště, hudební vystoupení a divadelní pohádku pro nejmenší.
Komentovaná prohlídka Stanice přírodovědců
Exkurze v areálu s odborným výkladem přizpůsobeným věku a zájmu skupiny. K vidění jsou expozice ve skleníku, tropickém teráriu, venkovní výběhy a klubovny s drobnými savci, ptáky a klubovna teraristiky.
Čarodějnice
Každý rok se čarodějky a čarodějové slétají kolem 30. dubna v Loděnici Vltava, aby vylepšili svoje schopnosti v kouzlení, čárách a dovednostech, které každý čaroděj či čarodějka potřebuje umět.
Červnové číslo Zahradnických listů
V červnovém čísle se můžete např. dozvědět něco ze světa růží. Jako malý dárek najdete v červnovém výtisku Zahradnických listů naučné kartičky o léčivých rostlinách a jednu maličkou zahradnickou drobnůstku...
Prahou křížem krážem 2016
Loupež století! Roku! No minimálně měsíce! KDO ukradl vzácný obraz? KDE je schovaný? CO je na obraze? Detektivní práce je činnost mravenčí, drobné stopy vedou k větším a dohromady tvoří velký příběh, který se za zločinem schovává.