Stadion mládeže

Bodový program

PRAVIDLA

1. Bodový program umožňuje našim klientům získávat body, které pak mohou uplatňovat jako slevu na kroužky a tábory, popř. při nákupu reklamních předmětů.
  2. Uplatňováním bodů klient uděluje svůj souhlas s účastí na bodovém programu a jeho pravidly.
  3. Klientem bodového programu se může stát každý, kdo má klientský účet. Vlastníkem klientského účtu je ten, kdo provedl či provede řádnou registraci na https://ddmpraha.iddm.cz. Registraci je možné provést též přímo na webových stránkách www.ddmpraha.cz
  4. Pod jedním klientským účtem může být evidováno několik účastníků (např. sourozenci) aktivit (kroužků a táborů). Získané body se v rámci jednoho klientského účtu sčítají.
  5. Body lze získat po připsání platby v řádném termínu k přihlášce za kroužek DDM hl. m. Prahy. Výjimkou jsou CPD, které žádný zisk negenerují.
  6. Počet připsaných bodů se u jednotlivých kroužků může lišit. DDM hl. m. Prahy si vyhrazuje právo určit počet připsaných a uplatnitelných bodů v jednotlivých aktivitách.
  7. Získané body lze uplatnit při přihlašování účastníka na kroužky a tábory.
  8. V případě, že klient přihlašuje více dětí (většinou sourozenci) a nemá na kontě dostatek bodů na uplatnění slevy, musí je přihlašovat postupně a vždy počkat, až proběhne platba (připsání bodů zjistí na svém klientském účtu). Teprve potom může uplatnit body na další dítě, vygenerovat si přihlášku a provést další platbu. Tento případ platí i pro účastníky, kteří navštěvují více kroužků.
  9. Body, které nebudou vyčerpané na slevy za volnočasové aktivity (kroužky, tábory), lze uplatnit při nákupu reklamních předmětů.
  10. Body za reklamní předměty může klient uplatnit až po přihlášení a zaplacení na druhou a další volnočasovou aktivitu.
  11. Převádění bodů na jiné klientské účty není možné.
  12. Body lze využít pouze v daném školním roce, a to nejpozději do 31. 8.
  13. Na získání ani uplatnění bodů nevzniká ze strany klienta právní nárok.

DDM hl. m. Prahy si vyhrazuje právo v případě nutnosti změnit pravidla bodového programu nebo bodový program s okamžitou platností ukončit.
Účastník, respektive zákonný zástupce, se zavazuje dodržovat pravidla bodového programu.
Kontakt na správce bodového programu – bodovyprogram@ddmpraha.cz.

Karlínský masopust 2015
Masopustní veselí ovládlo v roce 2015 Karlínské náměstí. Kromě průvodu ulicemi Karlína na návštěvníky čekal bohatý pódiový program, staročeské stánky i projížďky na koňském povoze.
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
Rozsvěcení vánočního stromu
I letos se rozzáří vánoční strom na Karlínském náměstí. V rámci doprovodného programu se můžete těšit i na dílny Karlínského Spektra.
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.