DDM hl. m. Prahy

Tábor dětí s rodiči v Hošticích

Přijímáme již pouze náhradníky. Kapacita tábora je obsazena.

Tábor je organizován jako malé táborové dobrodružství kamarádů a rodičů. Budeme si společně hrát, sportovat, tvořit i dovádět. Program je určen pro věkovou skupinu 3–6 let, mladším dětem pomohou rodiče, účastnit se mohou i sedmiletí. Tábor je pro malou skupinu (do 25 dětí), bude probíhat v přátelské komorní atmosféře. Ubytováni budeme v chatkách nebo v budově. V chatkách jsou dva pokoje se třemi lůžky (přistýlka není možná, dětská postýlka pouze vlastní), společné WC a koupelna, minimalistický kuchyňský koutek s lednicí pro oba pokoje. V budově jsou čtyřlůžkové pokoje s WC a koupelnou nebo dvoulůžkové pokoje se společným WC a koupelnou, dále i malá kuchyňka. Jídlo máme zajištěno pětkrát denně (snídaně, dvě svačiny, oběd, večeře) v jídelně. V oploceném areálu se nachází několik míst s průlezkami a hřiště. V těsné blízkosti je malá kamenitá pláž u řeky Otavy, kde se lze ve vodě osvěžit. Děti se mohou přihlásit pouze se svými rodičem/rodiči, případně jiným zvoleným doprovodem (babička, děda, teta). Doprava je individuální. Výhodou je mít auto s sebou, parkovat lze na místě.

Cena: dítě (2–5 let) 2450 Kč, dítě (od 6 let) 2600 Kč, dospělý 2300 Kč, sourozenec dítěte (0–1 rok) 500 Kč – bez nároku na lůžko a stravu – rozhoduje věk v době konání tábora.

Rezervace pobytu je po zaslání podepsané přihlášky na adresu Klubu Klamovka a zaplacení částky 1000 Kč do 10 dnů od data přihlášení z ceny tábora.


Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za vstup: 2450 Kč
Cena zahrnuje:  ubytování, strava, pojištění, program
13.07.2019 11:30 - 19.07.2019 13:30


Adresa a kontakt

Střelské Hoštice

Lektoři

Novotná Radka

Podobné

Letní příměstský tábor pro předškoláky 3
Podhradí – Můj první tábor
Příměstský / Prázdninová Kostička I
Pobytový / Můj první tábor III
Letní příměstský tábor pro předškoláky 1
Příměstský / Prázdninová Kostička II
Příměstský / Předškoláci PaVěda
Příměstský / Předškoláci I
Minitábor (Vřesník u Humpolce)
Příměstský / Předškoláci – Malý objevitel