DDM hl. m. Prahy

Art Camp – letní tábor v Podhradí (8 - 13 let)

V tuto chvíli přijímáme přihlášky pouze na místa náhradníků pro případ, že některý z původních zájemců se nakonec rozhodne tábora nezúčastnit.

Tábor je zaměřen především na celkový rozvoj dítěte v oblasti umění. Děti budou mít jedinečnou možnost vyzkoušet si rozličné umělecké aktivity, zjistit, co je nejvíc baví a objevit v sobě nadání a talent pro umění. Stráví týden v přírodě, kde si netradiční formou workshopů osvojí základy hudby, divadla, výtvarného umění, pohybu, filmu a dalších uměleckých aktivit. Program je doplněn tradičními táborovými aktivitami – hry, soutěže, výlet. Více na: www.artcamp.maweb.eu

Pobyt se koná v areálu DDM hl. m. Prahy v Podhradí u Ledče nad Sázavou, na protějším břehu od železniční zastávky Chřenovice-Podhradí. Děti jsou ubytovány v chatkách se sociálním příslušenstvím (5lůžkové pokoje, palandy, lůžkoviny včetně povlečení). V areálu tábora máme dostatek travnatých ploch k různým hrám, fotbalové a volejbalové hřiště, zastřešenou terasu s grilem, ohniště, krytý bazén, klubovny. Jídlo je podáváno v jídelně hlavní budovy.

Poznámka k věku: přijímáme děti až po absolvování 1. ročníku ZŠ.
Místa na tomto táboře si můžete rezervovat už nyní: Alžběta Lapáčková – lapackova@ddmpraha.cz
Platba probíhá ve dvou částech: 1000 Kč do 10 dnů od přihlášení (nevratná částka – viz platební a stornovací podmínky DDM hl. m. Prahy). Druhá část platby musí být uhrazena do 20. 6. 2019 – k platbě budete vyzváni.

 


Vybavení:  upřesníme

Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za vstup: 3350 Kč
Cena zahrnuje:  doprava, ubyt., stravování, pojišťění
03.08.2019 00:01 - 10.08.2019 00:01


Adresa a kontakt

Podhradí u Ledče nad Sázavou

Lektoři

Kopta Vojtěch
Lapáčková Alžběta
Petra Krušinová
Šmíd Radek

Podobné