DDM hl. m. Prahy

Příměstský / Vodáci IV (10 - 14 let)

Příměstský tábor Loděnice Vltava klade důraz na základní vodácký výcvik a pohyb na vodě. Během pěti dnů se účastníci naučí držet pádlo, používat ho, vyzkouší si lanový park a navštíví místa v Praze a blízkém okolí. Vrcholem tábora je pak páteční výlet na řeku (Jizera, Sázava, Lužnice, Berounka).

Povinnou výbavou pro děti je oblečení na vodu. V teplých, slunečných dnech stačí plavky a tričko, případně je možné doplnit kraťasy. V chladnějším období je vhodné mít s sebou na vodu šusťákovou soupravu, v krajním případě i tepláky. Jako vody na vodu počítáme se starými teniskami, vietnamkami, sandály s páskem přes patu nebo vodáckou obuví. Odmítáme plážovou obuv, jakékoli boty bez pevného uchycení na noze a holinky. Pamatujte, prosím, na to, aby dítě mělo kompletní sadu na převlečení – nemůžeme zaručit, že se na vodě nevykoupe.

V ceně tábora je oběd (kromě pátku teplý), lahev na pití je nutností, opalovací krém, pokrývka hlavy a sluneční brýle/pláštěnka dle počasí. Speciální požadavky na stravu hlaste, prosím, již s odesláním přihlášky.

Věk

  • 10–14 let

Více informací

Důležité

  • Cena 1600 Kč platí pro mimopražské účastníky, účastníci splňující grantové podmínky (trvalý pobyt v Praze, věk 6–18 let) platí cenu 1400 Kč.

Vybavení:  převlečení na vodu, svačina, pití

Ceny a termíny

Cena za vstup: 1600 Kč
Cena zahrnuje:  vodácké vybavení, oběd, ped. dozor
26.08.2019 08:30 - 30.08.2019 16:30


Adresa a kontakt

Loděnice Vltava, Praha 8

Lektoři

Podobné

Putovní tábor / S Tygry