DDM hl. m. Prahy
přihlášení (kroužky, tábory)

AktualityBodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových a zájmových aktivitách, pobytových akcích, příměstských táborech, jednorázových workshopech a akcích v DDM hl. m. Prahy nebo hmotných věcech podporujících zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Hra „Prahou křížem krážem“ napsala další ročník
Zasáhnout laserem terč, odhalit neviditelné písmo nebo roztočit kolo vodního mlýna – to všechno jste mohli dokázat o víkendu v pražské Stromovce. V neděli 5. listopadu se zde konal již šestý ročník velmi oblíbené akce pro rodiče a děti Prahou křížem krážem. Tentokrát byly jeho tématem vynálezy a na celkem čtrnácti stanovištích se děti seznamovaly s různými objevy z různých oborů praktickou formou – mohly si jejich fungování vyzkoušet na vlastní kůži.
Přemýšlíte, kde strávit Silvestra?
Nabízíme možnost v našem ubytovacím zařízení v Podhradí u Ledče nad Sázavou. Pobyt si můžete zamluvit v rezervačním systému na našich stránkách v sekci Ubytování – modrá lišta pod hlavním bannerem, stačí jenom kliknout a vybrat si výše jmenované ubytovací zařízení. Stále zbývá ještě 36 volných míst, což jsou 3 chatky po 12 lůžkách (5+5+2).
Seminář seznamoval studenty s řečnickým uměním
Již počtrnácté se v Klubu Klamovka DDM hl. m. Prahy uskutečnil třídenní seminář řečnického umění pro studenty středních škol s názvem Řečniště. Tentokrát se akce zúčastnilo více jak dvacet studentů ve věku 15–17 let z gymnázií Christiana Dopplera a Na Pražačce.
Nový web – vaše připomínky
Od října 2017 je spuštěn nový web DDM hl. m. Prahy. Budeme rádi za jakékoliv připomínky k jeho vizáži a uživatelskému pohodlí.
Možnost rezervace ubytování
Naše ubytovací zařízení jsou zde opět pro vás. Mohou je využít jak školy a školská zařízení, tak i různé spolky a sportovní kluby. Od 1. října 2017 spouštíme rezervační systém na rok 2018. Volná místa můžete jednoduše zjistit pomocí odkazu na stránkách Ubytování (modrá lišta pod bannerem), při rozkliknutí odkazu Vyhledávání volných lůžek v kalendáři, který je umístěn vždy pod textem o základně. Těšíme se na vás.
Stezka korunami stromů v Janských Lázních
Novinka v Janských Lázních. Stezka korunami stromů v Janských Lázních vás zavede i pět metrů pod zem. Obrovská dřevěná rozhledna s vyhlídkovou věží, která nabídne rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů.