DDM hl. m. Prahy

Martina Horníková
lucie.gutkaisovaddmpraha.cz

Studuji sociální pedagogiku na Vyšší odborné škole sociálně právní na Praze 10. V rámci studia jsem svou odbornou praxi absolvovala v Klokánku, Centru nadání (tam jsem byla 2x). Nyní jsem na praxi v jedné menší školce.

Zajímá mě osobní rozvoj, psychologie (tento rok se hlásím na psychologii na UK), ráda čtu, zpívám (v minulosti jsem chodila na sólový i sborový zpěv a chvíli zpívala v kapele), ráda vyrábím různé věci (kreslím, skládám z papíru, vyšívám, vyrábím z různých materiálů...), píšu úvahy na různá témata, v rámci časových možností tvořím videa (některá na Youtube), jsem celkově kreativní a esteticky založená, ráda chodím do přírody (psychicky mě to dobíjí), ráda se dozvídám nové věci, lidé o mě říkají, že jsem hyperaktivní.

Řadu prvků v bruslení jsem se naučila sama při veřejném bruslení, příští rok bych se chtěla začít zdokonalovat na kurzu krasobruslení pro dospělé nebo se rovnou přidat do krasobruslařského oddílu bez závodních ambicí. V blízké budoucnosti bych chtěla získat licenci Trenéra krasobruslení III. třídy a být tak ve své budoucí profesi v kontaktu i s uměním.

Můžete mě potkat také na:

Bruslení 1 / začátečníci

Tradiční a oblíbené kurzy se konají v atriu Karlínského Spektra na kluzišti s technickým ledem. Délka kurzu je částečně ...
KS
PO 16:00-16:45

Bruslení 2 / mírně pokročilí

Tradiční a oblíbené kurzy se konají v atriu Karlínského Spektra na kluzišti s technickým ledem. Délka kurzu je částečně ...
KS
PO 17:00-17:45

Kontaktní formulář
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Karlínské nám. 7
186 00 Praha 8
222 333 888

Spojení

metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova
tramvaj 3, 8, 24 – Karlínské náměstí

Velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí
otevírací doba: po–pá: 8:00–22:00, víkendy dle programu