DDM hl. m. Prahy

pedagog volného času

Alžběta Brzobohatá

V současné době studuji na Gymnáziu mezinárodních a veřejných vztahů v Praze, kde je výuka zaměřena na cizí jazyky a mezinárodní vztahy. Ovládám anglický jazyk a v menší míře němčinu a francouzštinu.

K hudbě jsem se dostala už ve školce, kde jsem začínala na zobcovou sopránovou flétnu, která mě hodně nadchla, a rozhodla jsem se u ní zůstat. Po několika letech k ní přibyla zobcová altová flétna, než jsem se rozhodla po absolvování celého jednoho cyklu obě flétny vyměnit za mnohem rozměrově větší nástroj, trombon. Zároveň jsem se pět let věnovala hře na klavír.

Asi nejdéle jsem vydržela u kytary, která mě nadchla ze všech nástrojů, na které jsem hrála, nejvíce. Rozhodla jsem se tedy svoje zkušenosti a znalosti zužitkovat a začít předávat dál. S kytarou jsem absolvovala oba studijní cykly v ZUŠ Music Art, přičemž jsem se rozhodla už ve svém posledním ročníku začít sama s učením kytary.

S dětmi pracuji postupně, systematicky a takovým způsobem, aby se na lekce kytary těšily a chodily na ně rády. Po vzoru svého učitele na kytaru pracuji i se samotnými přáními žáků, co by se chtěli naučit za skladby, nebo co rádi poslouchají.

Od šestnácti jsem začala navíc jezdit jako vedoucí na dětských táborech - především jezdím ráda na tábory, u kterých jsou potřeba kostýmy, jelikož mě moc baví hrát všelijaké postavy.

Můžete mě potkat také na:

ZŠ LN – Kytara individuál

Výuka je jak pro začátečníky, tak pro ty, co mají základy za sebou a mohou rovnou pracovat na rozvoji v pokročilejších ...
KS
ST 15:00-18:00
PÁ 15:00-18:00

Kontaktní formulář
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Karlínské nám. 7
186 00 Praha 8
222 333 888

Spojení

metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova
tramvaj 3, 8, 24 – Karlínské náměstí

Velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí
otevírací doba: po–pá: 8:00–22:00, víkendy dle programu