Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Běžkování na Vypichu

Stejně jako loni, tak i letos budou mít všichni zájemci o běžecké lyžování možnost zalyžovat si ve SkiParku na Vypichu na Praze 6. Areál pro vás připravil DDM hl. m. Prahy.
Veškeré informace včetně webkamery naleznete na www.skiparkpraha.cz

Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou.
rozměry:
9,7 x 4,5 x 3 m
povrch:
plovoucí podlaha

Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
Zahájení pravidelné činnosti kroužků
Většina kroužků Klubu Klamovka začíná pravidelnou činnost v týdnu od 17. 9. 2018. Dopolední kroužky rodičů s dětmi budou zahájeny od října. ZÁPISY DO KROUŽKŮ PROBÍHAJÍ I V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, DO NAPLNĚNÍ KAPACITY JEDNOTLIVÝCH AKTIVIT.
Malý taneční sál
Malý taneční sál se zrcadlem, odpruženou podlahou s baletizolem a audiotechnikou.
rozměry:
12,5 x 12 x 3 m

Rekreační běhání na nové dráze
V pondělí 15. 9. chvilku po třetí hodině byla oficiálně otevřena nově zrekonstruovaná dráha. Slavnostního otevření se zhostil náměstek primátorky Petr Dolínek společně s ředitelem firmy EKKL Petrem Klárem, která celou rekonstrukci prováděla, a ředitelem DDM hl. m. Prahy Liborem Bezděkem.