DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

RAZ, DVA, TŘI, HRAJEME! (8 - 16 let)

Deska – Klub hráčů deskovek pořádá hrací večírek s přespáním a hraním i během sobotního dopoledne. Akce s jedním přespáním je určena dětem 8–16 let, které rády hrají deskové či karetní hry. Jelikož hry s komplikovanými pravidly někdy zaberou 2–3 hodiny a není na jejich dokončení v rámci našich pravidelných deskoherních schůzek čas, tak chceme dětem dopřát dostatek času na dohrání.

Večírek volně navazuje na páteční deskohraní, které je standardně od 15:00–18:00 hodin. Zájemci o tuto akci se mohou a nemusí účastnit. Následně si děti mohou vybrat svou oblíbenou hru z našeho portfolia a zahrát si jí s ostatními. Nebo se můžeme společně naučit nějaké nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými se moc nemají možnost ve školních družinách setkat.

Program akce začne v 18:00 hodin – seznamovací hry, rozdělení do týmů, dle vybraných deskových či karetních her. Následovat bude hraní a nic než hraní, přerušené svačinou. Večerka, přespání ve vlastních spacácích v prostorách Karlínského Spektra. Budíček, snídaně, další kolo her a v 11:00 v sobotu rozchod domů. Více informací: renata.farry@ddmpraha.cz


Vybavení:  spacák,karimatka,pyžamo,hyg. potř., lahev s pitím,

Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za vstup: 123 Kč
Cena zahrnuje:  svačina, snídaně, dozor pedagogů,program
19.01.2018 18:00 - 20.01.2018 11:00


Adresa a kontakt

Karlínské náměstí, Praha 8

Lektoři

Podobné