DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

RAZ, DVA, TŘI, HRAJEME DIVADLO! (8 - 16 let)

Deska – Klub hráčů deskovek pořádá hrací večírek s přespáním, který je tentokrát ozvláštněn tím, že nejdříve půjdeme za kulturou do divadla a následně si zahrajeme naše oblíbené deskové hry.
Akce s jedním přespáním je určena dětem 8–16 let, které rády hrají deskové či karetní hry. Jelikož hry s komplikovanými pravidly někdy zaberou 2–3 hodiny a není na jejich dokončení v rámci našich pravidelných deskoherních schůzek čas, chceme dětem dopřát dostatek času na dohrání.
Děti si mohou vybrat svou oblíbenou hru z našeho portfolia a zahrát si ji s ostatními. Nebo se můžeme společně naučit nějaké nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými nemáme moc možností se ve školních družinách setkat.

Program akce začne v pátek v 17.00 – seznamovací hry. Následně se společně vydáme do divadla Minor na představení Demokracie, kde se děti dozvědí, jak je důležité se někdy umět dobře rozhodnout – což je jedna z dovedností, která se jim hodí i při hrách:) V divadle budeme mít po představení možnost nahlédnout do divadelního zákulisí a dozvíme se, jak se takové divadlo vlastně dělá. Pak nás čeká svačina/lehká večeře a po zbytek akce mimo spaní samozřejmě i fůra hraní.
Přespání ve vlastních spacácích v prostorách Karlínského Spektra. Budíček, snídaně, další kolo her a v 11.00 v sobotu rozchod domů.

S sebou je potřeba: karimatka, spacák, přezůvky, oděv vhodný na návštěvu divadla, pyžamo, malá svačinka (mlsání u her), lahev na pití, hygienické potřeby. Nepovinný polštářek a baterka.

V ceně: program, pedagog. dozor, strava, vstup do divadla, poplatek za prohlídku divadla

Více informací: Renata Farry / renata.farry@ddmpraha.cz  /  222 333 817


Vybavení:  spacák,karimatka,přezuvky,pití+svač,hyg.potřeby

Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za vstup: 280 Kč
Cena zahrnuje:  program, pedagog.dozor, svačina
15.03.2019 17:00 - 16.03.2019 11:00


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8

Lektoři

Farry Renata

Podobné