DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

RAZ, DVA, TŘI, HRAJEME! (8 - 16 let)

Deska – Klub hráčů deskovek pořádá hrací večírek s přespáním a hraním i během sobotního dopoledne.
Akce s jedním přespáním je určena dětem 8–16 let, které rády hrají deskové či karetní hry. Jelikož hry s komplikovanými pravidly někdy zaberou 2–3 hodiny a není na jejich dokončení v rámci našich pravidelných deskoherních schůzek čas, tak chceme dětem dopřát dostatek času na dohrání.
Děti mohou vybrat svou oblíbenou hru z našeho portfolia a zahrát si ji s ostatními. Nebo se můžeme společně naučit nějaké nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými se moc nemají možnost ve školních družinách setkat.
Program akce začne oficiálně v pátek od 18.00 hodin, kdy navážeme na Desku – deskoherní klub, který běží již od 15.00 h a je možno předat děti již říve v rámci klubu. Následovat bude hraní a nic než hraní, přerušené svačinou/lehkou večeří.
Večerka, přespání ve vlastních spacácích v prostorách Karlínského Spektra. Budíček, snídaně, další kolo her a v 11.00 h v sobotu rozchod domů.

S sebou je potřeba: karimatka, spacák, přezůvky, pohodlný oděv, pyžamo, malá svačinka (mlsání u her), lahev na pití, hygienické potřeby. Nepovinný polštářek a baterka.

 


Vybavení:  spacák,karimatka,přezůvky,pití+svač,hyg.potřeby

Ceny a termíny

Cena za vstup: 190 Kč
22.11.2019 18:00 - 23.11.2019 11:00


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8

Lektoři