Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
přihlášení (kroužky, tábory)

Pobočka

Věk

Zaměření

Minitábor (4 - 7 let)

Koná se v ubytovacím zařízení DDM hl. m. Prahy - Vřesník u Humpolce. Děti bydlí ve zděné budově ve vícelůžkových pokojích. Celý objekt je přizpůsoben potřebám předškoláků (nízký nábytek, dětské hřiště, malý bazén, velké množství her a hraček). Děti mají možnost povozit se přímo v areálu na ponících. Tábor bude probíhat 8 dní a jeho pestrý program bude sestaven z různorodých aktivit - výtvarných, dramatických, hudebních a pohybových. Zařazeny budou výlety do přírody, sportovní hry apod. Díky nabídce aktivit dětem rozšíříme všeobecný rozhled. Poznámky k věkové hranici: spodní hranice (cca 4,5 let) - dítě zvládá základní sebeobsluhu (hygiena, oblékání, stravování, běžně komunikuje), má zkušenost s fungováním v kolektivu - má zkušenosti se školkou nebo podobným zařízením. Horní hranice (7 let) - dítě max. po 1. třídě.
Od: 14.07.2018
Do: 21.07.2018

Multimediální příměšťák

Tvorba vlastního filmu od začátku do konce. V rámci příměstského tábora se budeme věnovat tvorbě scénářů, animace, úpravě fotografií, natáčení a tvorbě fotografických koláží. Podle počasí budeme natáčet i v plenéru v rámci výletů, kromě filmařské práce se budeme věnovat výtvarnému zpracování kulis, animace a budeme hrát spoustu her.
Od: 16.07.2018 09:00
Do: 20.07.2018 16:00

Letní tábor pro rodiče s dětmi

Letní tábor určený pro nejmladší děti (od 2 do 8 let) a pro jednoho z jejich rodičů (prarodičů). Rodič může mít s sebou i mladšího sourozence do 2 let. Pro děti a jejich rodiče je zajištěn společný pestrý tvořivý program plný her, pohybu, zpívání a muzicírování, divadla, výtvarného a rukodělného tvoření. Celým táborem bude prolínat hra, která všem nabídne zábavu, zážitky a společně sdílený čas. Místo tábora leží v malebné horské přírodě. Využijeme okolí v její plné rozmanitosti a budeme co nejvíce venku, podnikneme i menší výlet. Celý program je připraven s ohledem na věk dětí a na jejich denní rytmus. Pobyt v chatě Duncan v Janských Lázních v Krkonoších ve 4lůžkových pokojích (každý pokoj má vlastní WC a sprchu). dospělí a děti od 6 let - 2.300 Kč děti od 2 do 6 let - 2.100 Kč děti do 2 let (bez nároku na stravu a lůžko) - 600 Kč Cena zahrnuje ubytování, stravu, program, materiál, pedagogické vedení. Cena nezahrnuje dopravu.
Od: 05.08.2018 14:00
Do: 10.08.2018 12:00

Příměšťák se Stejšnem II

Nevíte, jak smysluplně zabavit děti o prázdninách? Přihlaste je na náš příměstský tábor - děti stráví týden plný výtvarných, hudebních a sportovních aktivit, vyrazí na výstavu nebo do zoo, navštíví aquapark, zajezdí si na autodráze, a především poznají nové kamarády!
Od: 20.08.2018 09:00
Do: 24.08.2018 16:00

Poznej Stejšn - příměšťák

Tábor je zaměřen na aktivity, které ve Stanici techniků probíhají během školního roku (hudba, výtvarné a řemeslné aktivity, divadlo). Děti se seznámí s naším speciálním zázemím - autodráha, železniční kolejiště, výtvarný ateliér, ateliér prostorové tvorby a další. Jedinečná příležitost vyzkoušet si rozličné aktivity jim tak může pomoci si lépe ujasnit, co je opravdu baví.
Od: 27.08.2018 09:00
Do: 31.08.2018 16:00