DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Autumn Adventure Time (8 - 14 let)

Autumn Adventure Time je příměstský podzimní tábor v Praze, který klade důraz na angličtinu a chceme dětem nabídnout příležitost si anglický jazyk procvičit a zažít ho jinak než ve školní lavici. Zábavné aktivity a hry probíhají v cizím jazyce, proto je tábor vhodný pro pokročilé angličtináře.

Místo: Praha a okolí

Věk: 8-14 let

Vedoucí: hlavní vedoucí - Renata Farry; oddílový vedoucí - Matthew Pollard

Čas: čtvrtek + pátek    /    8.30-16.30   /   Sraz v Karlínském Spektru - místnost Multiklub (1. patro napravo od schodiště)

Téma tábora je B.M.O.
B.M.O. - je jedna z postaviček kresleného seriálu Adventure time. Je to malý robot, jenž má v sobě nainstalovaný program na detekování zamračení na tváři. Pokud se tvář mračí z důvodů smutku, naštvání a dalších negativních emocí, B.M.O. začne vyvíjet aktivitu, která dotyčného rozveselí. Protože je podzim poněkud zachmuřený, zvolili jsme si tedy postavičku B.M.O. jako tématického maskota dalšího navazujícího příměstského tábora Adventure Time.

Program:
čtvrtek: seznamovací hry dopoledne, oběd, dle počasí hry v parku či v Karlínském Spektru ( možná si s dětmi postavíme a naprogramujeme vlastního legorobota:)
pátek : celodenní výlet do Muzea Arkádových her včetně oběda, odpoledne hry v parku na Karlínském náměstí
 

Dokumenty ke stažení: Informace o účastníkovi

V ceně: oběd, program, pojištění, dozor

Důležité: s sebou : batoh, lahev s pitím, svačinu, MHD tramvajenku či několik dětských jízdenek, pohodlnou obuv a sportovní oblečení, pláštěnku/ deštník, léky (pokud nějaké užíváte), popřípadě malé kapesné (není povinné, ale děti si rády někdy kupují suvenýry)


Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za vstup: 800 Kč
Cena zahrnuje:  program, oběd, pedagogický dozor
26.10.2017 08:30 - 27.10.2017 16:30


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8

Lektoři

Podobné