DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Letní pobyt pro děti s rodiči – Janské Lázně (2 - 99 let)

Nabídka týdenního pobytu pro děti s rodiči v Janských Lázních. Vlastní doprava – přímý autobus Praha – Janské Lázně, parkování aut přímo u penzionu zdarma.

Klub Klamovka nabízí pobyt v krásném prostředí centrálních Krkonoš – v Janských Lázních – za velmi výhodných podmínek. Pobyt je určen dětem v doprovodu rodičů – ubytování v penzionu, 4lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením.
Cena je 2200 Kč (7x ubytování, 7x plná penze formou jednotného jídelníčku, pití k dispozici trvale).
Děti do 2. narozenin platí pouze 700 Kč (provozní a organizační náklady).

Ubytovací zařízení Duncan je situováno na samém kraji Janských Lázní, obklopeno lesy a loukami s možností vycházek i her. Do centra Janských Lázní (kolonáda) dojdete za 15 minut.

Tábor organizuje vedoucí, která je učitelkou a lektorkou anglického jazyka a také češtiny jako cizího jazyka. Je tedy možné absolvovat tábor i s volným programem, při kterém se nejmenší děti seznámí se základními anglickými slovíčky (hry, písničky, poznávání přírody...) a starší děti a rodiče mohou již plynule konverzovat. Počítá se se společnými vycházkami, výlety...

Pobyt je vhodný i pro cizince, kteří chtějí zdokonalit svou češtinu.

Večery jsou pak vyhrazeny příjemnému posezení s možností konverzace a hraní her opět v dvojjazyčné formě :)

Pro více informací kontaktujte pořadatelku na: binovcova@ddmpraha.cz nebo 777 925 706.

Czech-English Summer Camp for parents focused on language and communication, suitable for kids with Czech as a second language: language classes and workshops, culture and folklore insight, mountain hikes and Czech traditional outdoor games and activities. The summer camp runs from 27 July to 3 August 2019 in Janské Lázně (Krkonoše). Besides the language classes you can be looking forward to a lot of all-day or half-day trips; activities related to the Krkonoše nature and culture, games in the nature and many other camp activities such as a camp fire or night games. The price is 2200 CZK per person per week; accomodation in a guest house, five meals a day. For further information don't hesitate to contact the organizer (experienced language teacher) on: binovcova@ddmpraha.cz or 777 925 706.

 

 


Vybavení:  upřesníme

Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za vstup: 2200 Kč
Cena zahrnuje:  ubytování, pl. penze, ped. vedení
27.07.2019 00:00 - 03.08.2019 00:00


Adresa a kontakt

Janské Lázně - chata Duncan

Lektoři

Biňovcová Barbora

Podobné