DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Tábor dětí s rodiči – Střelské Hoštice (0 - 99 let)

Tábor je zamýšlen jako malé táborové dobrodružství kamarádů a rodičů. Budeme si společně hrát, sportovat, tvořit i dovádět. Program je určen pro věkovou skupinu 3–6 let, mladším dětem pomohou rodiče, účastnit se mohou i sedmiletí. Tábor je pro malou skupinu (do 25 dětí), bude probíhat v přátelské komorní atmosféře.
Ubytováni budeme v chatkách nebo v budově. V chatkách jsou dva pokoje se třemi lůžky (přistýlka není možná, dětská postýlka pouze vlastní), společné WC a koupelna, minimalistický kuchyňský koutek s lednicí pro oba pokoje. V budově jsou čtyřlůžkové pokoje s WC a koupelnou nebo dvoulůžkové pokoje se společným WC a koupelnou, dále i malá kuchyňka.
Jídlo máme zajištěno pětkrát denně (snídaně, dvě svačiny, oběd, večeře) v jídelně. V oploceném areálu se nachází několik míst s průlezkami a hřiště. V těsné blízkosti je malá kamenitá pláž u řeky Otavy, kde se lze ve vodě osvěžit.
Děti se mohou přihlásit pouze se svými rodičem/rodiči, případně jiným zvoleným doprovodem (babička, děda, teta). Doprava je individuální. Výhodou je mít auto s sebou, parkovat lze na místě.


Ceny a termíny

Cena za vstup: 2600 Kč
18.07.2020 11:30 - 24.07.2020 09:00


Adresa a kontakt

Střelské Hoštice

Lektoři

Novotná Radka