DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Tábor pro pokročilé (7 - 14 let)

Letní sportovní tábor je určen pro děti-školáky ve věku 7–14 let. Koná se v malebném údolí řeky Sázavy, Podhradí u Ledče nad Sázavou. Děti jsou ubytované v prostorných chatkách s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha) a terasou. Na každé chatce bydlí v samostatném pokoji vedoucí.
Stravování je zajištěno 5x denně ve stálé jídelně včetně zajištění pitného režimu. V rozlehlém travnatém areálu se nachází krytý bazén s oplocením, multifunkční hřiště, venkovní ohniště, zastřešený krb, vybavené klubovny v hlavní zděné budově.

Program je připraven tak, aby vyhovoval věkovému rozpětí i fyzické kondici malých účastníků tábora. Kromě celotáborové hry je proložen sportovními aktivitami, výtvarnými dílničkami, poznávánm přírody, večerními zpěvy s kytarou u táboráku. Nedaleký les skýtá možnost mnoha dobrodružství, zajímavým místem je zřícenina Chřenovického hradu na druhém břehu řeky Sázavy, oblíbený je výlet lokálkou Posázavského pacifiku do Ledče nad Sázavou nebo na Český Šternberk, nezapomenutelným zážitkem je promítání v letním kině a mnoho dalšího.

S sebou doporučujeme rytmické hudební nástroje, zpíváme nejen u ohně.

Hlavní vedoucí Libor Bezděk má zkušené vedoucí a je zajištěn zdravotník tábora.

Cena pro mimopražské účastníky, na které se nevztahuje grant MHMP je 6.700 Kč

Dotazy zodpoví: Michal Vojáček, vojacek@ddmpraha.cz, 602 321 223
 


Ceny a termíny

Cena za vstup: 6000 Kč
02.07.2020 00:00 - 18.07.2020 00:00


Adresa a kontakt

Podhradí u Ledče nad Sázavou

Lektoři

Bezděk Libor