DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Příměstský / Vodáci IV (5 - 9 let)

Příměstský tábor Loděnice Vltava klade důraz na rozvoj hrubé motoriky formou mnoha sportovních aktivit a základního vodáckého výcviku a pohybu na vodě. Během pěti dnů se účastníci naučí držet pádlo, používat ho, vyzkouší si lanový park a navštíví místa v Praze a blízkém okolí.

Povinnou výbavou pro děti je oblečení na vodu. V teplých, slunečných dnech stačí plavky a tričko, případně je možné doplnit kraťasy. V chladnějším období je vhodné mít s sebou na vodu šusťákovou soupravu, v krajním případě i tepláky. Jako vody na vodu počítáme se starými teniskami, vietnamkami, sandály s páskem přes patu nebo vodáckou obuví. Odmítáme plážovou obuv, jakékoli boty bez pevného uchycení na noze a holinky. Pamatujte, prosím, na to, aby dítě mělo kompletní sadu na převlečení – nemůžeme zaručit, že se na vodě nevykoupe.

V ceně tábora je oběd (minimálně 4x teplý), lahev na pití je nutností, opalovací krém, pokrývka hlavy a sluneční brýle/pláštěnka dle počasí. Speciální požadavky na stravu hlaste, prosím, již s odesláním přihlášky.


Věk

  • 5–9 let

Více informací

Důležité

  • Cena 1700 Kč platí pro mimopražské účastníky, účastníci splňující grantové podmínky (trvalý pobyt v Praze, věk 5–9 let v době zahájení tábora) platí cenu 1500 Kč.
  • Sraz i ukončení tábora na Libeňském mostě, nikoli v Karlínském Spektru.

  •  

Vybavení:  převlečení na vodu, svačina, pití

Ceny a termíny

Cena za vstup: 1700 Kč
24.08.2020 08:30 - 28.08.2020 16:30


Adresa a kontakt

Loděnice Vltava, Praha 8

Lektoři

Podobné

Příměstský / Vodáci II
Pobytový tábor / S Mokrem a Vydrami
Pobytový tábor / Můj druhý na vodě
Pobytový vodácký tábor / Se Štikami