DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Kytara – individuální lekce (Honza) (12 - 26 let)

PŘEDNOST PŘI OBSAZOVÁNÍ TERMÍNŮ LEKCÍ MAJÍ ŽÁCI Z MINULÝCH LET. PRO NOVÉ ZÁJEMCE BUDOU ZBÝVAJÍCÍ VOLNÉ TERMÍNY NABÍDNUTY OD 7. 9. 2020.
Individuální výuka hry na klasickou, akustickou i elektrickou kytaru pro ty, kdo se chtějí zdokonalovat ve své hře, zkoušet nové hudební styly i způsoby. Přihlásit se mohou děti od 12 let i dospělí. V případě zámu je možné využití jedné lekce pro 2 žáky (v tom případě je lekce dlouhá 60 minut a cena za rok pro jednoho žáka je 3000 Kč.

Jednotlivé herní techniky spolu s teorií budou vám a vašim dětem předávány příjemnou formou v návaznosti na praxi. Žáci se mohou aktivně podílet na utváření výuky, např. výběrem písní a hudebních žánrů.
Po zvládnutí základů hry se proto můžete vždy domluvit společně s lektorem na celkovém směřování výuky a na výuce konkrétních hudebních stylů a technik. Lektor vás podpoří ve vašem vlastním hudebním výrazu a může vás provést také základy skladby, naučit vás komponovat vlastní písně a případně také improvizovat.
Jan Hábl se ke kytaře aktivně dostal v 19 letech, a to v době, kdy skončil s vrcholovým sportem.
Už dávno před tím ale věděl, že jednou by chtěl hrát na hudební nástroj, jelikož měl hudbu rád a byla mu něčím blízká, ale nebyl na ní čas ani správná doba. To se ale změnilo. Od jeho 19 let se stala kytara jeho součástí a je jí dodnes.
Mimo kapelu, kde působil 8 let jako zpěvák a kytarysta, měl možnost zkusit nejrůznější žánry s různými muzikanty (pop, klasika, jazz). Díky tomu získal spoustu zkušeností a nových poznatků, které využívá v rámci výuky až do teď.
 


Vybavení:  kytara, kapodastr, ladička

Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 5200 Kč
Cena za pol.: 2700 / 2700 Kč
ÚT 14:45-19:00
ČT 16:30-19:30


Adresa a kontakt

Klub Klamovka, Praha 5
Přihlášky: Iveta Nová, nova@ddmpraha.cz, 222 333 806, 777 706 591

Lektoři

Jan Hábl

Podobné

Klavír, pátek – Jakub Horváth
Fotoklub Líheň - ateliér 8
Odysea mysli I
Fotoklub Líheň – příprava na SŠ, VŠ
Kytara, Martin Bureš – individuální výuka, pondělí
Výtvarně-řemeslná dílna ČT II 
Entomologie
Automodeláři (čt)
Kytara, Martin Bureš – individuální výuka, středa
Šerm – historická sebeobrana 1 (8–12 let)