DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
přihlášení (kroužky, tábory)
DDM hl. m. Prahy

Kytara – děti 2 (6 - 18 let)

Individuální výuka hry na klasickou, akustickou i elektrickou kytaru. Přihlásit se mohou děti i dospělí, a to jak pokročilí tak i naprostí začátečníci. Jednotlivé herní techniky spolu s teorií budou vám a vašim dětem předávány příjemnou formou v návaznosti na praxi. Žáci se mohou aktivně podílet na utváření výuky např. výběrem písní a hudebních žánrů.
Po zvládnutí základů hry se proto můžete vždy domluvit společně s lektorem na celkovém směřování výuky a na výuce konkrétních hudebních stylů a technik. Lektoři vás podpoří ve vašem vlastním hudebním výrazu a mohou vás provést také základy skladby, naučit vás komponovat vlastní písně a případně také improvizovat.
Bc. Ján Skypala studoval Pedagogiku hudebního umění se zaměřením na klasickou kytaru v Nitře na Univerzitě Konstantina Filozofa (SR). Od roku 2012 aktivně vyučuje hru na klasické, akustické, elektrické, rezofonické kytaře a na ukulele. Zaměřuje se na několik hudebních žánrů jako jsou klasika, world pop, rock, rock & roll, country, blues. Se žáky pracuje postupně a systematicky. Při výuce se zpočátku věnuje jednoduchým skladbám převážně písničkových forem, kde zároveň pomáhá se zpěvem v kombinaci s hrou a tak rozvíjí efektivní způsoby na překonávání překážek při hraní a zpívání najednou.

Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 5800 Kč
Cena za pol.: 3000 / 3000 Kč
PO 13:30-18:30
ČT 13:30-20:00
PÁ 13:30-18:00


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
Hudebna 3 (3. patro)

Lektoři

Podobné

Klavír a keyboard – děti
Kytara – děti 1
Klavír – děti 2
Housle – děti 1
Kytara – skup. výuka / začátečníci
Klavír – děti 3
Kytara – děti 4
Kytara – děti 3
Klavír – děti 1