DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Kytara – děti 3 (6 - 18 let)

Individuální výuka hry na klasickou kytaru. Přihlásit se mohou děti i dospělí, a to jak pokročilí tak i naprostí začátečníci. Jednotlivé herní techniky spolu s teorií budou vám a vašim dětem předávány příjemnou formou v návaznosti na praxi. Žáci se mohou aktivně podílet na utváření výuky např. výběrem písní a hudebních žánrů.
Po zvládnutí základů hry se proto můžete vždy domluvit společně s lektorem na celkovém směřování výuky a na výuce konkrétních hudebních stylů a technik. Lektoři vás podpoří ve vašem vlastním hudebním výrazu a mohou vás provést také základy skladby, naučit vás komponovat vlastní písně a případně také improvizovat.
Karolína Pavlíková se hudbě věnuje od svých sedmi let. Navštěvovala ZUŠ v Mělníku kde vystudovala obor kytara. Momentálně je studentkou Mezinárodní hudební konzervatoře v Praze, kde od roku 2015 pokračuje ve studiu klasické kytary. Vedle výuky a hraní na kytaru se věnuje také výuce a hraní na ukulele. Svým spolehlivým a zodpovědným přístupem ke svěřeným úkolům má dobré výsledky jak ve škole tak na pracovišti.

Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 5800 Kč
Cena za pol.: 3000 / 3000 Kč
PÁ 16:30-19:00
PÁ 12:30-15:30
ÚT 16:30-19:00


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
Tuláci (3. patro)

Lektoři