DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Bicí – děti – Nasková (9 - 18 let)

Výuka bicích nástrojů v Karlínském Spektru je koncipována jako individuální výuka, která je vždy adekvátním způsobem ušita na míru každému z uchazečů a zájemců o hru na tento velmi zajímavý hudební nástroj. Žáci a studenti se seznamují s bicí soupravou a perkusemi, mají možnost stát se bubeníky a bubenicemi napříč hudebními styly a žánry. Žáci jsou připravováni také na konzervatoře a další hudební školy.

Lenka Nasková pochází z jihočeských Volar. Na bicí začala hrát v roce 2011 v ZUŠ Na Popelce, Praha 5. Od roku 2014 studuje na konzervatoři – nejprve v Teplicích, nyní na Pražské konzervatoři obor bicí nástroje, zajímá se také o klavír a skladbu. Zúčastnila se mnoha bubenických workshopů.
Za svůj dosavadní hudební život působila v uskupeních hrajících bigbandovou a klasickou hudbu. Vystupovala s orchestry Filharmonie mladých Praha (v Českém muzeu hudby, na jindřichohradeckém zámku, v Libeňském zámečku v rámci festivalu Libeňské jaro mladých, v Rudolfinu) a s Europera Youth Orchestra (v německém Zittau, v Hochschule für Musik v Drážďanech, v rámci německo-polského festivalu v zámecké zahradě Bad Muskau, v Dolnoslezské filharmonii Jelení hora, na Technické univerzitě v Liberci). Nyní hraje v muzikálu v Divadle Na Rejdišti.

Při výuce preferuje individuální přístup ke každému dítěti. Propojuje hudební teorii s praxí a předává žákům rady z koncertní činnosti.


Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 6200 Kč
Cena za pol.: 3200 / 3200 Kč
ÚT 13:25-18:55
ST 14:00-18:25


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
Bicí (suterén)
spektrumhudba@ddmpraha.cz, 222 333 815

Lektoři

Nasková Lenka

Podobné

Tanec hrou (5–6 let)
Malý hudebník (po)
Ateliér grafiky na počítači
LEGOmechanika (st 17.00)
Kytara – začátečníci (Iveta) – skupinka
Chovatelství a teraristika 2
Kytara – děti – Sitár
Klasická kytara – lekce pro začátečníky a mírně pokročilé
ZŠ LN – Kytara individuál
Fotoklub Líheň – ateliér 1