DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Bicí – dospělí – Nasková (19 - 99 let)

Výuka bicích nástrojů v Karlínském Spektru je koncipována jako individuální výuka, která je vždy adekvátním způsobem ušita na míru každému z uchazečů a zájemců o hru na tento velmi zajímavý hudební nástroj. Žáci a studenti se seznamují s bicí soupravou a perkusemi, mají možnost stát se bubeníky a bubenicemi napříč hudebními styly a žánry. Žáci jsou připravováni také na konzervatoře a další hudební školy.

Lenka Nasková pochází z jihočeských Volar. Na bicí začala hrát v roce 2011 v ZUŠ Na Popelce, Praha 5. Od roku 2014 studuje na konzervatoři – nejprve v Teplicích, nyní na Pražské konzervatoři obor bicí nástroje, zajímá se také o klavír a skladbu. Zúčastnila se mnoha bubenických workshopů.
Za svůj dosavadní hudební život působila v uskupeních hrajících bigbandovou a klasickou hudbu. Vystupovala s orchestry Filharmonie mladých Praha (v Českém muzeu hudby, na jindřichohradeckém zámku, v Libeňském zámečku v rámci festivalu Libeňské jaro mladých, v Rudolfinu) a s Europera Youth Orchestra (v německém Zittau, v Hochschule für Musik v Drážďanech, v rámci německo-polského festivalu v zámecké zahradě Bad Muskau, v Dolnoslezské filharmonii Jelení hora, na Technické univerzitě v Liberci). Nyní hraje v muzikálu v Divadle Na Rejdišti.

Při výuce preferuje individuální přístup ke každému dítěti. Propojuje hudební teorii s praxí a předává žákům rady z koncertní činnosti.


Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 8600 Kč
Cena za pol.: 4400 / 4400 Kč
PO 13:00-20:00
ÚT 13:00-20:00
ST 13:00-20:00
ČT 13:00-20:00
PÁ 13:00-20:00


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
Bicí (suterén)
spektrumhudba@ddmpraha.cz, 222 333 815

Lektoři

Nasková Lenka

Podobné

Šerm - historická sebeobrana (dospělí)
Kytara, Martin Bureš - Individ. výuka, úterý
Kytara - dospělí - Hořejš
Kytara – pokročilí (Iveta)
Muzikál - tanec, zpěv, herectví
Kytara, Martin Bureš – skup. výuka, středa
Kytara - dospělí - Sitar
Kytara - Individ. výuka - Michal Seitl
Kytara – individuální lekce – Honza
Bicí - dospělí - Čurdová