DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Programování PC her 1 (pokročilí) (10 - 16 let)

Nauč se základy tvorby PC her s využitím Unreal Engine! Vstup do světa programování PC her v programu Unreal Engine, na kterém je postavena třeba i známá hra Fortnite. Kroužek je určen pro mírně pokročilé a vyžaduje dobrou uživatelskou znalost práce s PC, dobrou znalost angličtiny a především základní znalosti programování.
Vhodné je například nejdříve absolvovat kroužek Programování PC her pro začátečníky (v programu Scratch) a/nebo také kurz 3D grafiky a animace nebo PC grafiky. Použitelná je také znalost jiného programovacího nástroje pro děti.

Naučíme se základy tvorby PC her, což zahrnuje jak design herního prostředí, tak programování samotného obsahu hry. Programování probíhá ve vizuálním prostředí a nevyžaduje znalost programovacího jazyka, ale vyžaduje pochopení principů algoritmů a programování.

V průběhu kroužku zapojí děti svou představivost, kreativitu, ale také logické myšlení. Naučí se vytvořit si vlastní interaktivní příběh nebo i jednoduchou hru. To vše v realistickém 3D ztvárnění.

Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 2600 Kč
Cena za pol.: 1400 / 1400 Kč
PO 17:15-18:30


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
3D tisk (3. patro)
Petr Bittner, bittner@ddmpraha.cz

Lektoři

Bittner Petr

Podobné

Badminton II.
Chemie Z2b
Miniscéna – divadlo a vše kolem něj
PC Game Programator
Parádní věda 1 – Stanice techniků
Programování PC her 3 (začátečníci)
3D tisk – začátečníci
LEGOmechanika (po 16.30)
Kameníček pro starší
Kurz šití na stroji pro děti PO