DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Kytara - dospělí - Skypala (19 - 99 let)

Individuální výuka hry na klasickou, akustickou i elektrickou kytaru. Přihlásit se mohou děti i dospělí, a to jak pokročilí tak i naprostí začátečníci. Jednotlivé herní techniky spolu s teorií budou vám a vašim dětem předávány příjemnou formou v návaznosti na praxi. Žáci se mohou aktivně podílet na utváření výuky např. výběrem písní a hudebních žánrů.


Po zvládnutí základů hry se proto můžete vždy domluvit společně s lektorem na celkovém směřování výuky a na výuce konkrétních hudebních stylů a technik. Lektoři vás podpoří ve vašem vlastním hudebním výrazu a mohou vás provést také základy skladby, naučit vás komponovat vlastní písně a případně také improvizovat.


Bc. Ján Skypala studoval Pedagogiku hudebního umění se zaměřením na klasickou kytaru v Nitře na Univerzitě Konstantina Filozofa (SR). Od roku 2012 aktivně vyučuje hru na klasické, akustické, elektrické, rezofonické kytaře a na ukulele. Zaměřuje se na několik hudebních žánrů jako jsou klasika, world pop, rock, rock & roll, country, blues. Se žáky pracuje postupně a systematicky. Při výuce se zpočátku věnuje jednoduchým skladbám převážně písničkových forem, kde zároveň pomáhá se zpěvem v kombinaci s hrou a tak rozvíjí efektivní způsoby na překonávání překážek při hraní a zpívání najednou.

Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 8600 Kč
Cena za pol.: 4400 / 4400 Kč
ST 13:00-19:00


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
Hudebna 3 (3. patro)
spektrumhudba@ddmpraha.cz, 222 333 815

Lektoři

Skypala Jan

Podobné

Kytara, Martin Bureš – skup. výuka, pondělí
Fotoklub Líheň - ateliér 2
Dospělý pěvecký sbor KS
Fotoklub Líheň - ateliér 7
Jóga pro dospělé
Fotoklub Líheň - ateliér 1 
Keramika (čt 14.30)
Bicí Carl Warwick - středa
Kytara, Martin Bureš – skup. výuka, středa
Bicí Marek Valenta - úterý