DDM hl. m. Prahy
Dlouhomladí
Dlouhomladí

Aktuality

Novoroční besídka – Dlouhomladí
17. 1. 2020 srdečně zveme na Novoroční besídku – Dlouhomladí! Bude se konat v krásných prostorách divadelního sálu Karlínského Spektra od 16 h. Uvidíte vystoupení loutkového divadla, uslyšíte krásné aranže sboru – Dlouhomladí!
Výletník středeční
Výletník za každého počasí Každou středu okolo deváté ranní – podle plánu uvedeného na našich stránkách vyráží Výletník :)! Přesná místa a časy srazu jsou uvedeny na www.dlouhomladi.cz nebo se lze informovat u p. Janduse, tel.: 605 227 088 nebo pí. Kučerové, tel.: 737 670 026.
Píšící senioři
S radostí se zde podělíme o rozhovor pana Kyseláka – účastníka kurzu Tvůrčího psaní – který otiskl časopis Pražský senior. Píšící senioři (pro celý rozhovor klikněte zde).
Dílna U Zeleného jelena
Jednou měsíčně se scházíme ke společnému tvoření! Dílničku najdete v přízemí Stanice techniků v Podbabě. 27. 11. a 4. 12. 2019 od 10 h. Těšit se můžete na adventní věnce a vánoční ozdoby :)
Francouzština pro seniory
Právě probíhají dva kurzy Francouzštiny pro seniory! Zdarma :) Naše lektorka Míša Krbcová má již spoustu zkušeností. A k tomu je milá! Nabízíme pro smíšené malé skupinky v úterý od 10.00 na Stanici techniků (Podbaba, Praha 6), nebo čtvrtek od 10.00 na Stanici techniků (Podbaba, Praha 6). Budeme rádi, když se přidáte, ještě je pár míst volných.
Kurzy 2019–2020
Podzimní kurzy budou již v průběhu adventu končit a my se již připravujeme na jarní běh :). Začíná se opět od začátku února 2020.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Tramvaj před Stanicí techniků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pozvánka na Malé řečniště

  VÍCE INFORMACÍ
 • Divadelní soubor Opona doplňuje členy!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hledáme členy do pěveckého sboru

  VÍCE INFORMACÍ
 • Družinka KS nově se zájmovými kluby

  VÍCE INFORMACÍ