Dlouhomladí
Od března běží nové kurzy
Od března běží opět kurzy, které jste navštěvovali už v loňském roce. Kromě "oblíbených stálic" jsme pro vás připravili ještě kurz "Tvůrčího psaní" a "Sebeobrany pro seniory" vedený lektory ze skupiny Krav Maga. Doufáme, že si z široké nabídky vyberete to pravé pro vás. Máme ještě pár volných míst v kurzech PC (úterý a středa dopoledne) a na Zdravotním cvičení s prvky jógy (čtvrtky od 9 h). A ten, kdo se chystá sepsat něco z příběhů života, má ještě možnost navštívit pár hodin Tvůrčího psaní na středisku Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy (pondělky v 10.30 h). Neváhejte a přijďte se podívat!
Středeční výletník
Jarní sluníčko láká k výletům nejen do přírody! Přidejte se i vy! Každou středu se scházíme na Hradčanské u závor k pravidelným výletům. Informace a program najdete na webu, popřípadě u organizátorky a průvodkyně Markéty Kučerové (tel.: 737 670 026). Těšíme se na vás! Nejbližší výlet je 11. 4. a povede do Přírodního parku Říčanka; Běchovice – Dubeč – Uhříněves (výběr délky trasy 3 nebo 9 km).
Výlet s přespáním
Srdečně vás zveme na víkendovku do ubytovacího zařízení Lhotka u Mělníka. Výjezd je plánován na sobotu ráno 25. 5. 2018 z Prahy do Mělníka. Po krátké prohlídce zvolených cílů a obědě budeme pokračovat vlakem na Lhotku. Večerní ohýnek a přespání na Lhotce. Návštěva Lázní Mšeno i balíček na cestu :). Návrat v neděli odpoledne vlakem do Prahy.
Naše začátky
Program Dlouhomladí, určený pro seniory, má za sebou úspěšnou pilotní sezonu. Co všechno se událo? Na jaře 2017 bylo na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeno několik kurzů podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže a další.
Mozaika vzpomínek
Na Základní škole nám. Svobody 2 na Praze 6, která bylo pro projekt Mozaika vzpomínek vybrána jako pilotní, proběhla minulý týden beseda s manžely Křížovými, kteří poutavě vyprávěli o tom, jak se žilo v době před pádem železné opony.

Kontaktní formulář
DlouhomladíKarla Braunová
222 333 848 , 604 185 262

Spojení

metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova
tramvaj 3, 8, 24 – Karlínské náměstí

Velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí
otevírací doba:
po–pá: 8–22 h, víkendy dle programu