Informační centrum pro mládež
Informační centrum pro mládež
Informační centrum pro mládež

Náš tým

NÁŠ TÝM

Kateřina Špronglová
Pracuje v oblasti vzdělávání a mezinárodních aktivit mnoho let. V roce 2017 začala v DDM hl. m. Prahy koordinovat projekt Dlouhomladí zaměřený na seniory a mezigenerační aktivity. V témže roce nastoupila do ICM. Katka zajišťuje celkový chod ICM a můžete se na ní obrátit prakticky s čímkoliv – od organizace komunitní akce či pomoc s napsáním projektu po kontakty na divadelní spolek v Irsku...

Mgr. Marie Rychlíková, Ph.D.
Maruška vystudovala obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ a v současné době studuje doktorské studium na Pedagogické fakultě UK, obor pedagogika. Působí jako pedagog na Stadionu mládeže DDM hl. m. Prahy, kde se věnuje předškolním dětem.
V rámci ICM DDM hl. m. Prahy již několik let spolupracuje se středními a vysokými školami. Především se školami pedagogicky zaměřenými, jejichž studenti k nám přicházejí na exkurze a také si u nás plní studentské praxe. V současnosti pracuje na dlouhodobější spolupráci s Pedagogickou fakultou v oblasti praxí. Její snahou je spolupracovat zároveň s jednotlivými studenty, kteří se zajímají o vedení volnočasových aktivit pro děti.

Mgr. Anna Štindlová
Psycholožka a psychoterapeutka působící v Centru podpory nadání DDM hl. m. Prahy. Nabízí psychologické poradenství pro děti a dospívající s nadáním a jejich rodiče a pedagogy.
Objednání a konzultace je možné e-mailem na anna.stindlova@ddmpraha.cz nebo telefonicky 776 886 949.

Mgr. Štěpánka Friedrichová
V DDM hl. m. Prahy pracuje od roku 2005 (mezi lety 2009–12 na mateřské dovolené). Vystudovala Filozofickou fakultu UK obor filologie – český jazyk a anglický jazyk. Po škole se věnovala korektuře odborných časopisů a psaní článků v oblasti filmu.
V ICM pracuje jako editorka a korektorka. Zároveň vede přípravu na střední školy z českého jazyka pro talentované děti na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy.

Bc. Zuzana Chabová
Je absolventkou České zemědělské univerzity v Praze, kde studovala na Provozně ekonomické fakultě obor Veřejná správa a regionální rozvoj. Již při studiu spolupracovala s DDM hl. m. Prahy jako pedagog v centru pro předškolní děti a ekonom. Po ukončení studia absolvovala 2letý program Au pair v USA, kde se věnovala intenzivní práci s dětmi a zároveň studiu angličtiny. Po návratu do ČR se začala zabývat problematikou podpory nadání. Nejprve pracovala jako specialistka mládeže pro Magistrát hl. m. Prahy, kde měla mimo jiné na starosti oblast odborných soutěží a podpory nadaných žáků a studentů. Po odchodu na rodičovskou dovolenou začala externě spolupracovat s DDM hl. m. Prahy na pozici koordinátorky podpory nadání.

Ing. Karla Braunová
Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor lesnictví. řadu let pracovala v DHI, a. s. v oblasti vodního hospodářství a životního prostředí. Po mateřské dovolené nastoupila v ICM DDM hl. m. Prahy, kde se věnuje projektu Dlouhomladí a mezigeneračním projektům.
Má ráda hudbu, je členkou uskupení Braagas, které hraje lidovou historickou hudbu.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Nová nabídka kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Kvalitní sazenice od nás

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hledáme lektory hudby

  VÍCE INFORMACÍ
 • Komentované prohlídky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nabitý květen

  VÍCE INFORMACÍ