Karlínské Spektrum

Červnové akce Karlínského Spektra

Červen – to je Den dětí a ukončování školního roku. Ani letos tomu nebude jinak. A k tomu pondělní Deska či Festival sportu a volného času.

Hned sobota 2. 6. patří Mezinárodnímu dni dětí. Karlínské náměstí otevře všem cestovatelům své brány s úderem desáté hodiny a až do dvou hodin po poledni bude možné procestovat celý svět. Komu by cestování nestačilo, může vyrazit ještě do Žlutých lázní, kde budeme mít otevřený stánek.

Dále pro vás chystáme v pondělí 11. 6. další setkání klubu DESKA. Bez objednání, bez rezervace. Od 15.00 bude možné utkat se s Renatou, kamarády či rodinou ve velkém množství společenských her.

Středa 13. 6. pak bude patřit tanci. Taneční oddělení si připravilo bilanční večer, kde vystoupí kroužky a soubory zabývající se irským, historickým i moderním tancem. Těšit se můžete též na break dance, street dance, disco dance a aerobic. Roztančené Spektrum startuje s úderem 18.00.

Od soboty 16. 6. do středy 20. 6. bude probíhat Pražský festival sportu a volného času. Naši pedagogové z Karlínského Spektra se tam chystají v pondělí.

Od pondělí 18. 6. již nebudou probíhat kroužky, pouze náhradní hodiny. A to hlavně proto, že prázdniny jsou za dveřmi. V sobotu 30. 6. odjíždí první tábory za letními dobrodružstvími. Volná místa na některé tábory ještě máme!

Zažít Karlín jinak
Jsme rádi, že jsme součástí Karlína. Jsme na to hrdí. Podporujeme iniciativy na území naší městské části, které zvyšují kvalitu života pro obyvatele Karlína.
Čarodějnice v Loděnici Vltava 2016
Ročník 2016 přinesl malým čarodějům a čarodějkám pokusy s vlastnoručně vyrobeným slizem či pohádkové pexeso. Samozřejmě nechyběla pohádka, upálení čarodějnice ani lanové a vodní překážky.
Když se narodí hříbě
Jakmile porod jednou začne, přichází hříbě na svět obvykle velmi rychle a bez problémů. Přesto je důležité mít možnost rychle přivolat někoho, kdo se vyzná a v případě problémů zasáhne a matce s hříbětem pomůže.
Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
Prahou křížem krážem 2016
Loupež století! Roku! No minimálně měsíce! KDO ukradl vzácný obraz? KDE je schovaný? CO je na obraze? Detektivní práce je činnost mravenčí, drobné stopy vedou k větším a dohromady tvoří velký příběh, který se za zločinem schovává.
Zahájení pravidelné činnosti kroužků
Většina kroužků Klubu Klamovka začíná pravidelnou činnost v týdnu od 17. 9. 2018. Dopolední kroužky rodičů s dětmi budou zahájeny od října. ZÁPISY DO KROUŽKŮ PROBÍHAJÍ I V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, DO NAPLNĚNÍ KAPACITY JEDNOTLIVÝCH AKTIVIT.