DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum

Dubnové akce Karlínského SpektraNa co vyrazit v dubnu v Karlíně? Chystáme pro vás hned dvě setkání DESKY – klubu deskových her, otevírání lanového centra v Loděnici Vltava a Čarodějnice v Loděnici Vltava. Navíc nás čeká druhý herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! s přespáním. I v dubnu to v Karlíně žije!

Neděle 8. 4. patří sportovcům. Společně otevřeme lanové centrum Loděnice Vltava na Libeňském ostrově. Na návštěvníky čekají lanové překážky i projížďky po Vltavě.

Hned v pondělí 9. 4. se úderem patnácté hodiny otevře další setkání DESKY. Přijďte si s námi zahrát nebo porazit kamarády či celou rodinu.

Dále pro vás chystáme v pátek 13. 4. další herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! Začneme večer nad deskovými hrami, společně přespíme v Loděnici, ráno pak budeme pokračovat v hraní. Rezervace na akci je nutná, zbývá posledních pár míst!

Pátek 20. 4. bude dalším dnem, kdy si lze deskové hry v Karlíně zahrát. Ať už jste milovníky postřehovky Duch, máte raději strategie jako je Carcassone nebo byste se rádi naučili některou z nových her, přijďte od 15.00 na setkání klubu DESKA. Bez objednání, bez rezervace.

Poslední dubnový pátek, 27. 4., uvolní vodáci místo Čarodějnicím v Loděnici Vltava. Čekají nás lanové překážky, voda i spousta čarodějnických dílen  a aktivit.

Vyhlížíte květen? První květnový víkend můžete vyrazit fandit našim vodákům na 48. ročník závodů vodácko-turistických oddílů Sázavské pádlo. A o týden později, 12. května, vyrazíme opět do Lhotky. Máte se na co těšit!

Podobné články

Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.