DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Dubnové akce Karlínského Spektra

Na co vyrazit v dubnu v Karlíně? Chystáme pro vás hned dvě setkání DESKY – klubu deskových her, otevírání lanového centra v Loděnici Vltava a Čarodějnice v Loděnici Vltava. Navíc nás čeká druhý herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! s přespáním. I v dubnu to v Karlíně žije!

Neděle 8. 4. patří sportovcům. Společně otevřeme lanové centrum Loděnice Vltava na Libeňském ostrově. Na návštěvníky čekají lanové překážky i projížďky po Vltavě.

Hned v pondělí 9. 4. se úderem patnácté hodiny otevře další setkání DESKY. Přijďte si s námi zahrát nebo porazit kamarády či celou rodinu.

Dále pro vás chystáme v pátek 13. 4. další herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! Začneme večer nad deskovými hrami, společně přespíme v Loděnici, ráno pak budeme pokračovat v hraní. Rezervace na akci je nutná, zbývá posledních pár míst!

Pátek 20. 4. bude dalším dnem, kdy si lze deskové hry v Karlíně zahrát. Ať už jste milovníky postřehovky Duch, máte raději strategie jako je Carcassone nebo byste se rádi naučili některou z nových her, přijďte od 15.00 na setkání klubu DESKA. Bez objednání, bez rezervace.

Poslední dubnový pátek, 27. 4., uvolní vodáci místo Čarodějnicím v Loděnici Vltava. Čekají nás lanové překážky, voda i spousta čarodějnických dílen  a aktivit.

Vyhlížíte květen? První květnový víkend můžete vyrazit fandit našim vodákům na 48. ročník závodů vodácko-turistických oddílů Sázavské pádlo. A o týden později, 12. května, vyrazíme opět do Lhotky. Máte se na co těšit!

Také by vás mohlo zajímat:

 • Nekrmte cizí koně

  VÍCE INFORMACÍ
 • Divadelní soubor Opona doplňuje členy!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevíráme již 11. května

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zápisy do kroužků Klubu Klamovka na školní rok 2020/21

  VÍCE INFORMACÍ
 • Audiopříběhy Baboček

  VÍCE INFORMACÍ
Přihlašování na kroužky jezdectví 2020/21
Přihlašování na kroužky v Jezdeckém středisku Zmrzlík bude pro nové členy probíhat od 3. 9. 2020. Pro stávající členy bude přihlašování otevřeno už od 17. 8. 2020.