DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum
přihlášení (kroužky, tábory)

Lednové akce Karlínského SpektraLeden do Karlína přinese pětici akcí pro veřejnost, které by vám neměly uniknout. Čeká nás muzikálový workshop a setkání nad deskovými hrami. Tentokrát dokonce i s přespáním v Karlíně.

Pondělí 8. 1. odstartuje další setkání nad deskovými hrami. Klub Deska je tu pro všechny hravé povahy v čase 15:00–18:00. Samozřejmostí je pak převod z blízkých základních škol.

Sobota 13. 1. pak bude ve Spektru patřit všem, kteří se chtějí naučit muzikálový tanec. Taneční workshop bude probíhat od 10:00.

Pátek 19. 1. proběhne další setkání nad deskovými hrami. Klub Deska je tu pro všechny hravé povahy v čase 15:00–18:00. Samozřejmostí je pak převod z blízkých základních škol. Budete chtít ve Spektru zůstat přes noc?

Po skončení Desky čeká hravé děti a dospívající nová akce RAZ, DVA, TŘI, HRAJEME! Plynule navazuje na herní odpoledne a protáhne se až do rána. S sebou si vezměte spacák, karimatku a pojďte zažít herní noc ve Spektru. Na akci se nezapomeňte dopředu přihlásit.

 

Na co se těšit dál? Třeba na sobotu třetího února, kdy nás čeká patnáctý ročník Karlínského masopustu.

Podobné články

Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.