Karlínské Spektrum

Listopadové akce Karlínského Spektra

I v listopadu si u nás vyberete!

V neděli 5. 11. proběhne šestý ročník hry Prahou křížem krážem. Letos na téma vynálezců.

V pondělí 6. 11. se můžete těšit na další setkání s deskovými hrami – Klub Deska.

A v pátek 24. 11. se můžete zúčastnit dalšího setkání s deskovými hrami – Klub Deska.

V neděli 26. 11. bude nejvyšší čas na výrobu adventního věnce na Adventních dílnách.

V pondělí 27. 11. se na Karlínském náměstí rozsvítí vánoční stromeček.

V prosinci na vás ještě čeká Mikulášská besídka, a to v neděli 3. 12.