Karlínské Spektrum

Naše účast na přehlídce v Kolíně

21. listopadu 2017 vystoupil soubor MJ studia na nesoutěžní přehlídce tanečních oborů základních uměleckých škol v Městském divadle v Kolíně.

Úvodní potlesk byl věnován vzpomínce na Helenu Mahenovou, která dlouhá léta vedla dramaturgické oddělení zdejší umělecké školy. Moderování tříhodinového večera se ujala Jana Haščáková.

Po krátké vzpomínce, už jako vždy perfektně nasvícené divadelní jeviště, patřilo klasickému, lidovému, historickému a současnému tanci.

Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
Volná místa na baletu
Balet našel své místo v Karlínském Spektru. Assemblé, glissade, parterre či révérence. Nevíte, co dané pojmy znamenají? Nevadí, jsme tu od toho, abychom vám je nejen vysvětlili, ale i naučili.
Zastávka volný čas 2015
Kaizlovy sady začátkem září 2015 ožily tradiční akcí Zastávka volného času. Pedagogové Karlínského Spektra zde ukazovali část činnosti ze svých oddělení a ochotně pomohli s výběrem kroužků.
Vánoční den s techniky
Advent je již tradičně spojen s nejrůznějšími kulturními událostmi. Stanice techniků v tomto nebude výjimkou. V rámci Dne s techniky si budete moci vyzkoušet železniční i tramvajové kolejiště, zhlédnout divadelní představení či koncert žáků hudebního oddělení. Více k programu ►
Breakdance aneb nejen „takové to točení na hlavě“
Breakdance, taneční styl známý také pod názvy breaking nebo b-boying, se těší ve světě velké oblibě již od 70. let. Jelikož popularita breaku stále roste, snažíme se v Karlínském Spektru reagovat na poptávku mládeže a nabízíme již několikátým rokem kroužek, ve kterém se děti naučí základní taneční kroky a principy tohoto tance.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Klamovka dokořán!
Co to znamená? Že v termínu 17.–27. 9. můžete navštívit Klub Klamovka a nahlédnout "pod pokličku" jakéhokoliv kroužku. Pokud to zaměření a kapacita kroužku dovolí, můžete se aktivně zúčastnit navštívené lekce. Vstup je zdarma.