DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum

Právě teď je vhodná šance otestovat naše kroužky

Začíná poslední čtvrtletí školního roku. Nyní je vhodný čas vyzkoušet si naše kroužky na část roku a pokud se vám budou líbit, pak máte vybráno na další školní rok. U nás ve Spektru, nabízíme kurzy jógy. Jóga je celostní cesta k upevnění zdraví a vnitřního klidu. Má blahodárné účinky na tělo i na duši a přináší vnitřní harmonii a vyrovnanost. Je vhodná pro kohokoli, bez omezení věku a zkušeností.
Vybrat si můžete z jógy pro děti ve věku 6–12 let – úterý od 16.00 nebo jógy pro dospívající a dospělé od 17.00.
Vybavte se karimatkou, pohodlným oblečením a přijďte si k nám protáhnout tělo. Přihlašování bylo zahájeno na výše uvedených odkazech.

 

 

Zároveň probíhá přihlašování do kurzů skateboardingu. V deseti lekcích se naučíte ovládání boardu pod vedením zkušeného skateboardisty. Kurzy skateboardu probíhají pod Karlínským Spektrem již čtvrtým rokem a jejich účastníci si je chválí.
Vybrat si můžete z PONDĚLÍ 15.00–16.00 a STŘEDY 15.00–16.00.
Nezbytné vybavení: skate, helma a chrániče. Přihlašování bylo zahájeno na výše uvedených odkazech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále nabízíme několik volných míst na zbrusu novém kroužku Šéfkuchař. Abyste si nemuseli v dospělosti vařit párky v rychlovarné konvici a rozpékat sýr v mikrovlnné troubě (ne, to není návod!), máte u nás možnost se od školního věku naučit vařit – a to s naší dvorní kuchařkou Věrou Ježkovou. Nově otevíráme kurz v pátek odpoledne.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Příspěvek na kroužek – Aktivní město

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zimní tábor pro předškoláky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Podzimní prázdniny

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jízdárenské cviky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Florbal SK VO Karlín

  VÍCE INFORMACÍ