DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Prahou křížem krážem 2018

Zhruba tři týdny před sedmým ročníkem Prahou křížem krážem 2018 se objevila ve schránkách účastníků loňských ročníků nabídka zúčastnit se ročníku dalšího. Někteří na nic nečekali a během první 24 hodin se registrovalo do hry více než 70 týmů. To byl velký závazek již od začátku.

Akce je v rámci víkendových aktivit našeho střediska ojedinělá svými nároky na účastníky – nesmí se bát popoběhnout, plnit nejeden úkol, a to nejen děti, ale třeba i tatínci. I z toho plyne to, že akce není pro každého. Atmosféra na akci je mimořádně přátelská. Nejinak tomu bylo i letos, a to i přes strašidelné téma.

Po registracích do hry, které se letos podařilo ukončit díky dochvilnosti účastníků včas, následovala ukázková likvidace náhodného strašidla a vysvětlení pravidel. A poté již hurá na Petřín! Kopcovitý terén účastníky neodradil, z více než stovky týmů jich hru nedokončilo pouze šest. Skupiny přitom musel zdolat mnohé – zatancovat si valčík, slézt po žebříku k upírovi nebo pomoci rusalce zalít květiny.

Pro vítězství ve hře bylo nutné ukořistit relikvie od všech strašidel a dorazit do cíle co nejdříve. Třeba dohadování se s kupcem, který miluje jídlo, nebyla vždy snadná. Nejednou pohrdnul suchým rohlíkem. Zato cukrátka byla měnou, kterou rád akceptoval.

A příští rok buďte ve střehu – na podzim nás čeká další ročník. S jakou tematikou? Kde? To se registrované týmy dovědí jen pár dní dopředu v nápovědách, stejně jako tomu bylo letos.

VÝSLEDKOVÉ LISTINY – DOPOLEDNE a ODPOLEDNE (PDF)

Jak celá akce probíhala, na to se již můžete podívat v galerii.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Noc a den v DDM

  VÍCE INFORMACÍ
 • VOLNÁ MÍSTA VE ŠKOLCE

  VÍCE INFORMACÍ
 • Aktuální covidová opatření

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jak na přivolání?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pravidla bodového programu (klientský účet)

  VÍCE INFORMACÍ