DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Květnové akce Karlínského Spektra

Co vás čeká v květnu s Karlínským Spektrem? Chystáme pro vás další setkání DESKY – klubu deskových her a celodenní výlet do Lhotky u Mělníka. Vyrazit můžete fandit našim vodákům na závody vodácko-turistických oddílů Sázavské pádlo nebo za námi přijít na konci května na Ratolestfest.

První víkend vodačky a vodáci z Loděnice Vltava chystají závody pro oddíly z celé Prahy a Středních Čech – Sázavské pádlo – 48. ročník se uskuteční o víkendu 4.–6. 5. na řece Sázavě, velká část aktivit proběhne přímo na táořišti v Pikovicích. Fandové a podporovatelé jsou srdečně zváni!

Sobota 12. 5. si chystá na rodiče s dětmi den plný zábavy ve Lhotce u Mělníka. Letošní téma 1918–2018 bude bilancovat posledních sto let našeho státu. Žádné testy z vlastivědy ale rozhodně nečekejte :) Do Lhotky lze vyrazit historickým vlakem (rezervace lístků nutná na 222 333 888) či po vlastní ose automobilem.

Dále pro vás chystáme v pondělí 14. 5. další setkání klubu DESKA. Bez objednání, bez rezervace. Od 15:00 bude možné utkat se s Renatou, kamarády či rodinou ve velkém množství společenských her.

V sobotu 26. 5. budeme součástí Ratolestfestu. Pro návštěvníky chystáme několik stanovišť, včetně projížděk po Vltavě.

Vyhlížíte červen? Začneme hned v sobotu 2. 6. Dnem dětí u akce Bezpečně na prázdniny. Čekají nás také přehlídky tanečního a hudebního oddělení. A pak již vytoužené prázdniny. Že nemáte jisté místo na táboře? Pak neváhejte a rezervujte si místa teď – rychle ubývají.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Volná místa v kroužcích Klubu Klamovka (únor – červen 2022)

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pravidla bodového programu (klientský účet)

  VÍCE INFORMACÍ
 • Program na pololetní prázdniny pro děti od 6 do 11 let

  VÍCE INFORMACÍ
 • Vrch Petřín

  VÍCE INFORMACÍ
 • KAZ – Klub anonymních záškoláků

  VÍCE INFORMACÍ