DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

AKTUÁLNÍ STAV PROVOZU BUDOVY KARLÍNSKÉHO SPEKTRA

Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k nařízení vlády ČR a nastavení protiepidemického systému PES, který se nachází ve svém pátém stupni bude Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy fungovat právě dle tohoto nastoleného systému.

Ledová plocha
I venkovní sportoviště jsou dotčena pátým stupněm protiepidemického systému PES. Rezervace na ledovou plochu přijímáme telefonicky – sledujte, prosím, informace u ledové plochy. Počet osob na ledovou plochu, respektive atrium se zastřešením, je omezen na dvě osoby. Bez rezervace nemůžeme zaručit, že se na plochu dostanete! Kvůli nízkému pčtu současně bruslících je letos velmi vytížená.

Kroužky od 4. ledna 2021 distančně
Kroužky opět přepínáme do online a distančního prostoru tak, jak jsme si již vyzkoušeli.
Pátý stupeň PES neumožňuje osobní přítomnost dětí i všech ostatních účastníků v tzv. živých kroužcích a na dalších akcích a aktivitách KS DDM HMP. Doufejme, že současná opatření a restrikce povedou k přechodu na příznivější stupeň systému PES a my se budeme moci opět setkávat tváří v tvář…

Nicméně, od 4. 1. 2021 tomu tak nebude a budeme se setkávat prostřednictvím online aktivit a dalších distančních forem zájmového vzdělávání. Vězme, že testování a zejména pak blížící se očkování povedou v roce 2021 správným směrem a my všichni se navrátíme ke způsobu života, na který jsme byli zvyklí.

Krásné Vánoce a co možná nejpříjemnější vstup do roku 2021 přeje za kolektiv pedagogických i nepedagogických pracovníků KS DDM hl. m. Prahy David Berenreiter – ředitel střediska.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Když přijede kovář

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klamovka za zavřenými dveřmi – co se tady děje v době, kdy k nám nesmíte...

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na letní tábory 2021

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zkušenosti s on-line výukou

  VÍCE INFORMACÍ