Klub Klamovka
Kompletní nabídka
Máte pocit, že se naše nabídka zmenšila? Že nabízíme méně akcí a aktivit pro děti, mládež i dospělé? Nenašli jste Vaší oblíbenou akci a máte strach, že už jí nepořádáme? Nebojte se, není to tak. Je to právě naopak! Akcí, kroužků, táborů nabízíme čím dál tím víc, a proto jsme se rozhodli nabídku aktivit na webových stránkách pro Vás více rozčlenit. Stačí jen dál pozorně číst a vše se dozvíte.
Podzimní outdoorové prázdniny
Už máte zajištěný program pro děti na podzimní prázdniny, které jsou letos ve čtvrtek a v pátek 26.10. a 27.10.? Nevíte, kdo se o ně postará? Pošlete je s námi na podzimní tábor do Lhotky u Mělníka! Tradiční tábor Klubu Klamovka začíná ve středu 25.10. odpoledne (odjezd v 16.00 od stanice metra C Ládví) a končí v neděli 29.10. příjezdem opět v 16.00 na stejné místo. Tábor je určen všem školákům, kteří rádi soutěží, poznávají přírodu a nevadí jim delší pěší výlety. Tábor se tentokrát koná v krásném Kokořínském dole.
Železniční výlet za poznáním
Podzimní prázdniny se rychle blíží a Vy nevíte, co s dětmi? Potřebujete o ně mít postaráno, ale nechcete je poslat pryč na celou dobu, protože s nimi chcet strávit alespoň společný víkend? Máme pro Vás řešení! Náš další jednodenní výlet z cyklu Výlety za poznáním. Tentokrát s železniční tématikou! Takže vzhůru na palubu, vyjíždíme 26.10. v 8:30 od Klubu Klamovka. Naposledy vlak zahouká a my se rozloučíme v 16:49 na nádraží Praha - Bubny.
Bonusový program
Nový benefitní systém pro zákazníky DDM hl. m. Prahy

Vyberte si

Zaměření

, Jezdecké, Hudební, Společenskovědní, Výtvarné a rukodělné, Přírodovědné, Turistické, Sportovní, Dramatické, Multimediální, Taneční, Předškolní, Vědeckotechnické, Vodáctví

Pro školy a pedagogy

Kurzy pro pedagogy
Výukové programy pro školy
Kurzy táborových vedoucích
Ubytovací zařízení

Souteže

FLL
Poprask
SOČ

Projekty

Centrum podpory nadání
Dlouho mladí
PaVěda
Talentovaní

Kontaktní formulář
Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy

Podbělohorská 3
150 00 Praha 5
222 333 806

Spojení

metro Anděl a pak přestup na tramvaj, autobus: tram 9, 10, 15, 16, 21 zast. Klamovka bus 123, 146, 167, 191 zast. Klamovka

růžový dům u parku za bílým kostelíkem