Klub Klamovka

Jednodenní výlet Za poznáním – Příběh vlny

Další jednodenní výlet z cyklu Za poznáním se koná v sobotu 21. 4. 2018 – tentokrát s tématem Příběh vlny.

Pro děti je opět připraven pestrý interaktivní program, při kterém si prohlédnou ovčí farmu a seznámí se s jejím provozem a také s různými postupy zpracování vlny. Některé z prací si děti samy vyzkoušejí – práci na kolovratu a stavu, plstění. Vlastní výrobek si odvezou domů.

Doprava je zajištěna objednaným autobusem přímo od Klubu Klamovka – sraz 8.30, návrat 17.00

Cena 400 Kč zahrnuje dopravu, kompletní program a pojištění, drobný dárek pro účastníky.

Informace a přihlášky: Radka Novotná, 222 333 804, 777 751 706, novotnar@ddmpraha.cz

Možnost elektronického přihlášení.

Vánoční den s techniky
Advent je již tradičně spojen s nejrůznějšími kulturními událostmi. Stanice techniků v tomto nebude výjimkou. V rámci Dne s techniky si budete moci vyzkoušet železniční i tramvajové kolejiště, zhlédnout divadelní představení či koncert žáků hudebního oddělení. Více k programu ►
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Klub Pohoda
Představujeme vám náš volnočasový klub Pohoda, jenž má funkci záchytného bodu mezi organizovaným odpoledním časem vašich dětí.
Divadelní – hudební sál
Kinosál – víceúčelový sál s pódiem a projektorem
rozměry:
sálu: 4,8x12 m, pódia: 4x4,8 m, (50 míst k sezení)
cena:
250 Kč/h místnost, 50 Kč/h projektor, 100 Kč blok flipchartových papírů (25 ks)