DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Klub Klamovka

Zápis do Centra pro předškolní děti na školní rok 2018/19Místa do našeho Centra pro předškolní děti si můžete na období září 2018 – červen 2019 rezervovat už nyní. Přijímáme děti od 3 let, případně i ty, které dosáhnou věku 3 let do prosince 2018, předpokládá se zvládnutí základní sebeobsluhy a komunikační schopnosti přiměřené věku. Přijímáme výhradně děti bez plenek.
Podrobnější informace získáte přímo u lektorek CPD: Denisa Pomikálková (pomikalkova@ddmpraha.cz) a Zora Marzuki (marzuki@ddmpraha.cz), 777 470 691

Podobné články

Malý šikula
Děti ve věku 3–6 let se zde setkají s nejrůznějšími výtvarnými a řemeslnými aktivitami. Vyzkouší si mimo jiné malovat prstovými barvami, lepit, stříhat, šít, zatlouci hřebík, pracovat se dřevem a pilníkem nebo keramickou hlínou.
Předškoláci
Dětem předškolního věku věnujeme v Karlínském Spektru velký prostor.
Centrum pro předškolní děti
Nedostalo se vaše dítě do školky? Hledáte pro něj menší kolektiv? Přijďte mezi nás. U nás najdete menší skupinu dětí, ve které individuální přístup a přátelská atmosféra nejsou jen frází.
O nás
Stanice přírodovědců nabízí volnočasové aktivity pro děti a mládež se zaměřením na přírodní vědy a chovatelství. Areál se nachází za Obchodním centrem Nový Smíchov v parku Sacre Coeur.