Klub Klamovka

Lhotka 1918–2018 – 100 let naší republiky

Letos se opět můžete 12. 5. 2018 vydat historickým vlakem do Lhotky u Mělníka. Nepojedeme parním vlakem, ale historickým motorovým vlačkem. Přesto je však potřeba zajistit si jízdenky v předstihu. Rezervace je možné provádět již nyní v kanceláři Klubu Klamovka či na telefonu 222 333 806 a mailu nova@ddmpraha.cz. Zpáteční jízdenka stojí 50 Kč. Bez jízdenky není možno do vlaku nastoupit a kapacita je samozřejmě omezena. Proto neváhejte s rezervací míst.

Kromě samotné jízdy vlakem na vás samozřejmě čeká ve Lhotce bohatý program:

Dotace MČ Praha 5
Za podpory Městské části Prahy 5 se nám daří udržovat naši zahradu, připravovat rozmanité výukové programy pro školy a pořádat tematická odpoledne pro veřejnost.
Halloween 2017
Dojít bludištěm k pavoukovi, vytvořit skřetí zuby nebo si odnést prima výrobky přímo z dílniček mohli všichni účastníci Halloweenu 29. 10. 2017.
Samozřejmostí pak bylo vyrobení vlastního lampionu, tentokrát s umělým světlem.
Velikonoční prázdniny ve Spektru
Milí účastníci kroužků,
ve čtvrtek 29. 3. 2018 jsou stanoveny velikonoční prázdniny. Kroužky u nás ve Spektru neprobíhají
Těšit se na vás budeme opět v úterý 3. 4. 2018.
Velikonoční dílny
Příprava na Velikonoce začíná ve Spektru. Děti i rodiče mají možnost absolvovat několik dílen s motivem Velikonoc. Nedílnou součástí je pletení pomlázek i zdobení kraslic. Každý rok přichází pedagogové Karlínského Spektra s novou technikou, kterou rádi návštěvníky naučí.
ŠESTKAfest
Divadelní ŠESTKAfest je víkend plný divadla. Program pro účastníky se skládá z několik částí: – návštěva výstavy Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel – divadelní představení z dílny dětských a studentských souborů – divadelní
DESKA
Nebojte, není tu řeč o ledajaké desce, která se dá někam přivrtat nebo na něco přiklopit! DESKA je klub hráčů deskovek, který se začal scházet v Karlínském Spektru v březnu 2017. Hlavní myšlenkou, která vedla k založení tohoto klubu, bylo dát prostor příznivcům deskových her k pravidelnému scházení se a hraní jejich oblíbených her.
Prahou křížem krážem
Stopovací hra pro rodinné týmy na půl dne. Tematická stanoviště všechny účastníky seznamují s daným obdobím či událostí, doplňková hra pak umocní zážitek ze hry. Hra každý rok představí účastníkům novou lokalitu na území hlavního města.