DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Klub Klamovka

Lhotka 1918–2018 – 100 let naší republikyLetos se opět můžete 12. 5. 2018 vydat historickým vlakem do Lhotky u Mělníka. Nepojedeme parním vlakem, ale historickým motorovým vlačkem. Přesto je však potřeba zajistit si jízdenky v předstihu. Rezervace je možné provádět již nyní v kanceláři Klubu Klamovka či na telefonu 222 333 806 a mailu nova@ddmpraha.cz. Zpáteční jízdenka stojí 50 Kč. Bez jízdenky není možno do vlaku nastoupit a kapacita je samozřejmě omezena. Proto neváhejte s rezervací míst.

Kromě samotné jízdy vlakem na vás samozřejmě čeká ve Lhotce bohatý program:
https://ddmpraha.cz/klamovka/Kalendar_akci?seo=7417

Podobné články

Komentovaná prohlídka Stanice přírodovědců
Exkurze v areálu s odborným výkladem přizpůsobeným věku a zájmu skupiny. K vidění jsou expozice ve skleníku, tropickém teráriu, venkovní výběhy a klubovny s drobnými savci, ptáky a klubovna teraristiky.
Street happening of Karlín 2015
Street Happening 2015 byl velkou výzvou. O překonání rekordu v počtu kytaristů na jednom místě se pokusili kytaristé ze širého okolí společně s Petrem Jandou.
Vánoční prázdniny
Milí rodiče, účastníci našich kroužků, od 23. 12. máme i u nás, ve Spektru, vánoční prázdniny. Těšíme se na vás v novém roce, a to již od 3. 1. 2018.
Zažít Karlín jinak
Jsme rádi, že jsme součástí Karlína. Jsme na to hrdí. Podporujeme iniciativy na území naší městské části, které zvyšují kvalitu života pro obyvatele Karlína.
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Velikonoční dílny 2016
V roce 2016 jsme na velikonočních dílnách vyráběli kromě pomlázek a vajíček také jarní věnce, které mnohým rodinám zdobily vchodové dveře do bytu.
Halloween 2017
Dojít bludištěm k pavoukovi, vytvořit skřetí zuby nebo si odnést prima výrobky přímo z dílniček mohli všichni účastníci Halloweenu 29. 10. 2017.
Samozřejmostí pak bylo vyrobení vlastního lampionu, tentokrát s umělým světlem.
Velikonoční prázdniny ve Spektru
Milí účastníci kroužků,
ve čtvrtek 29. 3. 2018 jsou stanoveny velikonoční prázdniny. Kroužky u nás ve Spektru neprobíhají
Těšit se na vás budeme opět v úterý 3. 4. 2018.