DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Klub Klamovka

Volná místa na pobytových táborech Klubu KlamovkaBěhem května se uvolnilo několik míst na dříve obsazených táborech. Na Minitábor můžeme vzít ještě 3 děti ve věku 5–7 let, pro malé školáky máme jedno volné místo na srpnovém týdenním táboře Indiáni v Podhradí. A pokud hledáte delší tábor pro starší děti, pak je zážitkový dvoutýdenní tábor pro děti od 10 let to pravé! Máme tu jedno místo pro chlapce a jedno pro děvče.

Všechny informace k jednotlivým táborům a také tlačítko pro elektronické přihlášení najdete pod záložkou "Tábory".                      

Podobné články

Zažít Karlín jinak
Jsme rádi, že jsme součástí Karlína. Jsme na to hrdí. Podporujeme iniciativy na území naší městské části, které zvyšují kvalitu života pro obyvatele Karlína.
ZŠ A. Čermáka
Zájmová činnost Stanice techniků na ZŠ A. Čermáka. Nabídka pro školní rok 2017 / 2018
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Den dětí
Rok co rok se sejdeme, abychom společně s celým světem oslavili Den dětí a užili si přitom spoustu legrace.
Každý rok přinášíme tematická stanoviště, hudební vystoupení a divadelní pohádku pro nejmenší.
Karlínský masopust 2015
Masopustní veselí ovládlo v roce 2015 Karlínské náměstí. Kromě průvodu ulicemi Karlína na návštěvníky čekal bohatý pódiový program, staročeské stánky i projížďky na koňském povoze.
Autodráha
Pronájem autodráhy pro veřejnost, večírky i narozeninové oslavy.
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Jak objednat program
Jste pedagog a chcete pro svoji třídu objednat výukový program k rozšíření probíraného tématu? Napište mail na adresu: silna@ddmpraha.cz nebo se můžete objednat telefonicky na 222 333 864.