DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Klub Klamovka
přihlášení (kroužky, tábory)

Začněte advent s KlamovkouStejně jako v loňském roce pro vás máme připravený speciální adventní víkend, kdy si s námi děti užijí krásnou předvánoční atmosféru.

V sobotu 2. 12. 2017 pro ně pořádáme další výlet z cyklu Výlety za poznáním, tentokrát s názvem Vánočním Polabím. Podíváme se na zajímavá místa a chybět nebude ani tvořivá dílna. Místa na této akci jsou omezena a rychle se plní, proto neváhejte s přihlášením: https://ddmpraha.cz/klamovka/Kalendar_akci?seo=7203

V neděli 3. 12. 2017 pak na Klamovce proběhne mikulášská nadílka doplněná o krásné divadelní představení Andělíček Toníček. I na tuto akci je třeba včasná rezervace míst prostřednictvím uvedených kontaktů: https://ddmpraha.cz/klamovka/Kalendar_akci/?seo=7182

Těšíme se na vás.

Podobné články

Straší, straší na Klamovce naší
Snad každý, kdo byl někdy na Klamovce, to zažil. Při scházení točitého schodiště vás najednou přepadne zvláštní pocit, nevysvětlitelná obava či mravenčení v zádech. A důvod? Nikde žádný. Někdo nad tím mávne rukou, někdo to přičte své špatné náladě či nepříjemným schodům vedoucím do tmy a někdo si řekne, že starý dům má svou starou atmosféru a spoustu zapomenutých příběhů, které se nám tak připomínají. Jak je to doopravdy asi nikdo neví, ale pravdou zůstává, že zdi Klamovky mohou vyprávět. Ostatně posuďte sami.
Kouzelný les 2016
Městská část Prahy 8 ve spolupráci s DDM Praha 8 a Karlínské Spektrem DDM hl. m. Prahy připravila již devátý ročník oblíbené akce Kouzelný les. Tématem letošního „Kouzelného lesa" byla pohádka O dvanácti měsíčkách.
Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.
Pět stovek závodníků v pražské Stromovce
Téměř pět stovek hřáčů, kteří přišli poměřit své síly mezi sebou ve stopovací hře Prahou křížem krážem, se sešlo v neděli 5. 11. 2017 ráno nebo po obědě před Planetáriem na pražském Výstavišti. Co celé hře předcházelo a jak si účastníci vedli?
Parním vlakem na Lhotku
Velkolepý den na táborové základně Lhotka u Mělníka.
Každý rok vypravujeme historická vozidla, která dovezou rodiny přímo na místo konání.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
O nás
Nabízíme volnočasové aktivity pro děti a mládež se zaměřením na přírodní vědy a chovatelství.