DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Klub Klamovka

Klientské účty a přihlašování do kroužků a na táboryV souvislosti s přijetím směrnice GDPR doporučujeme přihlašování do kroužků a na tábory prostřednictvím klientského účtu. Mohou nastat tyto 3 situace:

1. ideální – máte založený klientský účet a k němu přiřazené všechny rodinné členy evidované v DDM hl. m. Prahy – můžete směle využívat komfortu elektronického přihlašování,  přihlášky k podpisu si po schválení střediskem stáhnete přímo ve svém účtu. Zároveň čerpáte výhody bodového programu.

2. bez problémů – nemáte v evidenci DDM hl. m. Prahy registrované žádné rodinné příslušníky (= nikdy jste nenavštěvovali žádný kroužek ani jste nevyužili nabídku táborů či akcí) a zároveň nemáte vytvořený klientský účet – vytvořte si účet prostřednictvím webových stránek, poté zadejte osobní údaje jednotlivých členů. Nyní už můžete využívat možnost elektronického přihlášení na kroužky, tábory, akce. Zároveň čerpáte výhody bodového systému.

3. lehce problematická – máte v evidenci DDM hl. m. Prahy již v minulosti registrované rodinné příslušníky, ale dosud nemáte klientský účet a chcete si ho vytvořit a členy do něj přidat – v tomto případě si účet vytvoříte na našich webových stránkách. Systém však neumožní přidat již registrované účastníky k účtu majitelem nového účtu (ochrana údajů). Tento krok může udělat pouze oprávněný pracovník jednotlivých středisek DDM hl. m. Prahy. Proto nás, prosím, po vytvoření účtu telefonicky či osobně kontaktujte a my propojíme Váš účet s požadovanými členy. K tomuto kroku budeme potřebovat znát název klientského účtu a samozřejmě osobní údaje členů, které chcete k účtu připojit. Poté už můžete využívat veškerých výše zmíněných výhod systému.

Podobné články

O nás
Stanice přírodovědců nabízí volnočasové aktivity pro děti a mládež se zaměřením na přírodní vědy a chovatelství. Areál se nachází za Obchodním centrem Nový Smíchov v parku Sacre Coeur.