Klub Klamovka

Tenis pro začátečníky – nový kroužek Klubu Klamovka

Ve spolupráci s provozovatelem tenisových kurtů v Řepích otevíráme v druhém pololetí kroužek tenisu pro děti – začátečníky. V zimních měsících probíhají tréninky v hale, na jaře a v létě na otevřených kurtech. Ve skupině je 6–8 dětí. Lekce trvá 1 vyučovací hodinu. Je možné docházet na jednu lekci týdně (cena: 2 950 Kč/únor–červen), nebo trénovat 2x týdně (cena: 5 800 Kč/únor–červen). Lekce vedou trenéři s odpovídající kvalifikací (pedagogické vzdělání, trenérské zkoušky).

Volné termíny tréninků:
úterý: 13.00 a 14.00 – trenér Petr Carvan
čtvrtek: 13.00, 15.00 a 16.00 – trenér Tomáš Sklenička
pátek: 13.00, 14.00 a 16.00 – trenér Tomáš Sklenička

Více informací o činnosti kroužku získáte u trenéra a provozovatele kurtů Tomáše Skleničky: tenis-repy@seznam.cz
Přihlášení a platby kroužku: Iveta Nová, nova@ddmpraha.cz

Zastávka volný čas 2015
Kaizlovy sady začátkem září 2015 ožily tradiční akcí Zastávka volného času. Pedagogové Karlínského Spektra zde ukazovali část činnosti ze svých oddělení a ochotně pomohli s výběrem kroužků.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou.
rozměry:
9,7 x 4,5 x 3 m
povrch:
plovoucí podlaha

Jóga
Od března začínáme s lekcemi jógy pro dospělé pod vedením Evy Plškové. V případě dostatečného množství zájemců, otevřeme rovněž lekce jógy pro děti, jenž povede lektorka Kateřina Pixová.
Běžkování na Vypichu
Stejně jako loni, tak i letos budou mít všichni zájemci o běžecké lyžování možnost zalyžovat si ve SkiParku na Vypichu na Praze 6. Areál pro vás připravil DDM hl. m. Prahy. Veškeré informace včetně webkamery naleznete na www.skiparkpraha.cz
Parním vlakem na Lhotku
Velkolepý den na táborové základně Lhotka u Mělníka.
Každý rok vypravujeme historická vozidla, která dovezou rodiny přímo na místo konání.
Pražský šachový festival Zlatá Praha
Začátkem července se každý rok sjedou do Karlínského Spektra desítky malých i velkých šachistek a šachistů, aby poměřili své síly v několika kategoriích královského sportu.
Loděnice Vltava
Loděnice Vltava je detašovaným pracovištěm Karlínského Spektra umístěná na Libeňském ostrově.