Hledáme lektory hudebních kroužků

Pro individuální lekce klavíru a bicích hledáme nové lektory. Lekce probíhají celoročně, s výjimkou školních prázdnin a svátků (cca 30 lekcí za rok) – zahájení výuky v týdnu od 19. 9. 2022, výuka dále probíhá do poloviny června 2023.

Délka lekce 45 minut. Výuka probíhá v blocích 4–5 žáků během jednoho odpoledne. Žáci jsou ve věku 6–18 let, nebo dle dohody s lektorem.

Adresa pracoviště: Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy, Podbělohorská 3, Praha 5

Práce je vhodná především pro studenty 5. a 6. ročníku konzervatoře, pro vysokoškoláky, ale i pro maminky na MD či aktivní důchodce.

Nabízíme: práci na DPP, odměnu 200 Kč/1 individuální lekci, příjemné prostředí malého střediska DDM, metodickou podporu, možnost vzdělávacích akcí. Termíny lekcí se stanovují podle časových možností lektora a podle vytíženosti učeben.

Požadujeme: plnoletost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, pedag. vzdělání alespoň minimálního rozsahu (zkouška z pedagogiky, kurz... – možno doplnit v průběhu roku víkendovou vzdělávací akcí DDM), hudební vzdělání, vstřícný vztah k dětem se schopností přizpůsobit obsah a metody jednotlivým účastníkům – neučíme podle osnov, neklasifikujeme, hudební nauka je přímou součástí lekcí

V případě zájmu o spolupráci pište či volejte: Iveta Nová, 777 706 591, nova@ddmpraha.cz